Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahta Ve Lastik Kombinasyonum?

Guest yasin eymen

Recommended Posts

gergely carbon tahta

Butterfly Tackifire Special Soft 2.1 mm (backhand)

Butterfly Bryce FX 2.1 mm (forehand)

arkadaşlar bole bir kombinasyon sizce nasıl olur? bu kombinasyonu tavsiye edermisiniz?

(raketin sadece iyiliği veya değilde kullanımı nasıl olur kullanıcıyı zorlarmı ne kadar yoğun antreman gerektirir. bilginiz varsa ve paylaşırsanız sevinirim)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gergely carbon tahta

Butterfly Tackifire Special Soft 2.1 mm (backhand)

Butterfly Bryce FX 2.1 mm (forehand)

arkadaşlar bole bir kombinasyon sizce nasıl olur? bu kombinasyonu tavsiye edermisiniz?

(raketin sadece iyiliği veya değilde kullanımı nasıl olur kullanıcıyı zorlarmı ne kadar yoğun antreman gerektirir. bilginiz varsa ve paylaşırsanız sevinirim)

Başlıkta plastik yazmışsınıız. Bilinçli olarakmı yazdınız yoksa lastik mi yazacaktınız merak ettim. Lastiklere plastik te deniliyorsa bilmek isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başlıkta plastik yazmışsınıız. Bilinçli olarakmı yazdınız yoksa lastik mi yazacaktınız merak ettim. Lastiklere plastik te deniliyorsa bilmek isterim.

arkadaşım doğrusunu sende biliyorsun bende. lastik yazacaktım plastik yazmışım dalgınlıkla. herkez klavyeyle yazarken harf hataları yapabiliyor öyle değilmi. plastik denildiğini bende duymadım:) ama yazmışım. hatadan ziyade açtığım konuda yardımcı olursan sevinirim. tekrar teşekkürler düzelttiğin için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanıyorum başka bir başlık altında da hazır bir raket hakkında yorum istemişsiniz. Bu söylediğiniz kombinasyon profesyonel anlamda ilk raketiniz olacaksa tavsiye etmem. Özellikle tahta ve Byrce Fx lastik çok hızlı gelecektir. Kaldı ki Tackifire lastikler bile hızlı sayılabilir. Aynı aşamalardan geçtiğim için, tahta ve lastiklerin hızını aşama aşama artırmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Tekniğiniz ve hızınız geliştikçe, daha hızlı kombinasyonlar tercih edebilirsiniz. Yalnız oyun düzeyinizi bilmiyorum, bu anlamda yorumum yanlış da olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yasin; yazdigin tahta-lastik kombinasyonu elit oyuncular icin iyi olabilir ama orta duzey bir oyuncuysan daha kontrollu tahtalar tercih etmeni oneririm...bryce fx de ziyadesiyle cok atan bir lastik...hangi duzeydesin bilmiyorum ama kendi seviyenin biraz uzerinde bir tahta-lastik kombinasyonu gelisimine olumlu katkilar yapabilir...ama seviyenin cok uzerinde bir raket kullanirsan gelisimini yavaslatabilir....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..