Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Masa Tenisi Derneği Açıldı

Eroll

Recommended Posts

Arkadaşlar Ankara Masa Tenisi Derneği Spor Salonu dün açıldı. Bahçelievlerdeki Alpaslan ilköğretim okulu spor salonu içerisinde faaliyete geçen derneğin açılışı, yönetim ve denetim kurulları seçimi de dün yapıldı. Güzel bir açılış oldu. Burada emeği geçen herkese, başta Yusuf Bey, Ergün Bey ve Özgür bey olmak üzere çok teşekkür ederiz. Ankara'nın ihtiyacı olan bir salonu masatenisçilerin hizmetine sunuldu. Salonda 3 adet masa var. Bunlardan 2 tanesi sıfır masa(Yasaka marka) ve bir adet çok az kullanılmış butterfly masa. 1 adet masa daha geleceği söyleniyor. Salon masatenisi oynamak için oldukça yeterli. Salonda 1 antrenör devamlı görev yapacak. Salonun dernek üyelerine pazartesi, çarşamba-18.00-21.00 cumartesi, pazar ise 13.00-18.00 saatleri arasında hizmet vereceği söylendi. Herkese hayırlı olsun...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar

Uzun bir süredir uğraştığımız ancak bir türlü elimizde olmayan nedenlerden ötürü açamadığımız, derneğimize bağlı masatenisi salonu 30.04.2006 tarihinden itibaren açılmıştır. Hafta içi Çarşamba Cuma 18-21 hafta sonu Cumartesi ise 13-19 saatleri arası şimdilik 3 adet masada salon masatenisi oynama imkanı bulunmaktadır.

Dernek olarak hem sözkonusu salonun masrafların karşılanması, gerekse uzun vadede daha iyi masalar/robot alımı ve oluşturulacak klüp takımının masraflarının karşılanması için dernek üyeliği dışında ücret alınması zorunluğu bulunmaktadır. Ancak sözkonusu ücretler konusunda derneğimiz yönetimince henüz alınmış bir karar bulunmamaktadır. Ancak alınacak karar doğrultusunda sözkonusu salondan üyelerimizin öncelikli ve ucuz yararlanacağı açıktır.

Üyelik için http://groups.msn.com/akmtl adreside yeralan telefon numaraları ve mail adresleri ile iletişime geçip üyelik formu isteyebilirsiniz, ya da salonumuzda bulunan antrenörümüzden üyelik formu doldurup ve iki adet fotoğraf vermeniz yeterli olacaktır.

Sorularınız için mesai saatleri içerisinde direkt telefonum 4558086, ozgurkaraca@vakifbank.com.tr elektronik posta adresini kullanarak bana ulaşabilirsiniz.

İyi günler dileklerimle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba

ben de gittim oynadım , salonun yeri gayet güzel. salonun şimdilik ışık ve masaları birbirinden ayırmaya yarayan pano sorunu var... masalar gayet güzel. mavi yasaka ve yeşil butterfly rollaway var.

ankaralılar için gayet güzel bir mekan olmaya aday diyorum ben. hayırlı olsun :alkis:

salonun açılmasında emeği geçenlere gerçekten teşekkürler :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaslar; küçük yaşlarda profesyonel olarak masa tenisi oynadım.uzun zamandır elime raket bile almadım ama o heycanı eurosport erkekler yarı final maçını izlerken tekrar yakaladım.tekrar oynamaya karar verdim.zamanında butterfly silver , nitaku 3 yıldızlar vardı.şimdi bir hazır raket almak istiyorum???ne tavsiye edersiniz??ayrıca bir eşimde yok oynayabileceğim.ama hafta sonu ilk işim masa tenisi derneğine üye olmak...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaslar; küçük yaşlarda profesyonel olarak masa tenisi oynadım.uzun zamandır elime raket bile almadım ama o heycanı eurosport erkekler yarı final maçını izlerken tekrar yakaladım.tekrar oynamaya karar verdim.zamanında butterfly silver , nitaku 3 yıldızlar vardı.şimdi bir hazır raket almak istiyorum???ne tavsiye edersiniz??ayrıca bir eşimde yok oynayabileceğim.ama hafta sonu ilk işim masa tenisi derneğine üye olmak...

Selam,

Hazır raket alacağınıza forumdaki ikinci el alım satımlarının yapıldığı alt foruma girerek

http://www.masatenisi.org/forums/index.php?showforum=7

az kullanılmış bir profesyonel raket temin edebilirsiniz. Fiyatı da hazır raketden çok farklı olmaz (hazır raket derken "voit" markasını kasdetmiyoruz tabii :gulumse: )

Masa tenisinin tadını alınca zaten iyi bir rakete geçeceksiniz, bence şimdiden profesyonel bir raketle başlayın :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 4 months later...
Guest Kalyoncu Murat

Tüm Masa Tenisi camiası adına salonun hayırlı olmasını temenni ederim. Bu tür sivil toplum teşebbüsleri arttıkça yeni sporcularında ülkeye kazandırılacağına eminim.

Emeği geçen herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

selam arkadaşlar. Ankara ya yeni geldim. gazi ünv. deyim. inşallah 5 sene ankaradayım. vakit kaybetmeden derneye üye olacağım. ankarada oynamak zor olur diyorlardı ama inşallah bu dernek sayesinde kendimi iyice geliştirebilirim. görüşmek dileğiyle herkese selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ankaralı Tolga

hepimize hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar, emeği geçenlere çok teşekkürler. Ben de az çok masatenisi oynuyorum kendi çapımda ama ne yazık ki benim de partnerim yok, salı ve cuma günleri akşam oynayacak kişilerle görüşmek isterim.

Tolga Yüksel

0 505 313 35 43 :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

selam onur ben gültekin kartoğlu hatırladınmı kardeşim gultekincik@hotmail.com dan bana ulaş mutlaka hem gecmişi anarız hem yardımcı olurum sana

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bazen öğrencilerin çalışması yada veli toplantısı falan oluyor.O yüzden olabilir.Ama geçen cumartesi açıktı.

Bu dernekte yürütülen faaliyet tam olarak nedir?sadece masa tenisi oynanabilecek bir mekandan başka

yeni başlayanlara veya oyununu geliştirmek isteyen amatör kişilere destek veriliyormu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
merhaba..

bu forumda son mesaj gönderileli baya olmuş (2 ay)..

acaba son durum nedir hala belirtilen gün ve saatlerde devam ediyormu? (salı ve perşembe 18:00'den sonra , cumartesi 13:00'ten sonra)

Herhangi bir değişiklik yok. Halen aynı gün ve saatlerde tam gaz devam.

Ayrıca yeni başlayan ve kendini geliştirmek isteyene de yardımcı olunuyor. Onlara hafta içlerini tavsiye ederim salon daha müsait oluyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...
Bir kez de ben sorayım, yine son mesajdan sonra baya zaman geçmiş, hala dernek çalışmaları devam ediyor mu?

Evet.

Salı-Perşembe ve Cumartesi yukarıda belirtilen saatlerde.

Havaların ısınmasından dolayı mı? millet tatile mi gitti? nedense katılımcı sayısında azalma var. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

merhabalar

derneğin çalışmalarını sürdürdüğü okulun yıkılması gerektiği için dernek başka bir okula geçecekti sanırım. derneğin taşınacağı yeni okuldan haberi olanlar burdan haber verebilirlerse çok seviniriz.

en son cumartesi günü derneğin salonuna gitmiştim salı günü için Mimar Kemal Lisesine taşınması söz konusuydu fakat bu gün Mimar Kemal Lisesine gittiğimizde orası ile anlaşma sağlanamadığını öğrendik ondan dolayı irtibatı biraz kaybettik bilgi sahibi olanlar forumdan paylaşırlarsa çok seviniriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhabalar

derneğin çalışmalarını sürdürdüğü okulun yıkılması gerektiği için dernek başka bir okula geçecekti sanırım. derneğin taşınacağı yeni okuldan haberi olanlar burdan haber verebilirlerse çok seviniriz.

en son cumartesi günü derneğin salonuna gitmiştim salı günü için Mimar Kemal Lisesine taşınması söz konusuydu fakat bu gün Mimar Kemal Lisesine gittiğimizde orası ile anlaşma sağlanamadığını öğrendik ondan dolayı irtibatı biraz kaybettik bilgi sahibi olanlar forumdan paylaşırlarsa çok seviniriz.

Bu konuda derneğin bir açıklama yapması gerekir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..