Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Masa Tenisi Derneği Açıldı

Eroll

Recommended Posts

Yenimahalle de bir okulla anlaşma olabileceği konuşuluyordu. Umarım en kısa sürede oynayacak salon problemi çözülür

Erkan abi bende Mimar Kemal ilköğretim Okulu diye duydum en son ama ne zaman başlayacağını bilmiyorum. bildiğim kadarı ile bu hafta açık olmayacakmış ama yinede perşembe günü okula gidip sorabilirim nasıl olsa kızılayda okul.umarım bu yeni okul ile anlaşma sağlanabilmiştir.

görüşmek üzere

başar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

salonun açık olacağı gün ve saatleri öğrenebilen oldumu?

ben bu gün okula gittim masaların okula taşındığını söylediler ama salonun hangi günlerde ve saatlerde açık olacağını söylemediler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

salonun açık olacağı gün ve saatleri öğrenebilen oldumu?

ben bu gün okula gittim masaların okula taşındığını söylediler ama salonun hangi günlerde ve saatlerde açık olacağını söylemediler

bu gün yine gittim salona ve açıktı :D: yeni salonun bulunmasında emeği geçen herkesin ellerine sağlık. saatlerde ise bi değişiklik olmamış henüz yine eskisi gibi salı-perşembe saat 18.00-20.00 arası cumartesi 13.00-18.00 arası

görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu gün yine gittim salona ve açıktı :D: yeni salonun bulunmasında emeği geçen herkesin ellerine sağlık. saatlerde ise bi değişiklik olmamış henüz yine eskisi gibi salı-perşembe saat 18.00-20.00 arası cumartesi 13.00-18.00 arası

görüşmek üzere

Emeği geçen herkese teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
arkadslar bu hafta içerisinde ben de üye olucam mutlaka.okul kızılayda tam olarak nerede .bılgılendırısenz sevınrm

O konu biraz karıştı. Derneğin Gazi Üniversitesi'nin spor salonunu kiralaması gündemde. Ama sanırım üyelerle dernek yönetimi arasında yetkin bir iletişim kopukluğu sorunu var. Bir toplantı yapılıp konunun netleştirilmesi gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dernek yeni bir salon buluncaya kadar , bizler cumartesi gene ögleden sonra bir yerde oynayalım diyorum.

Tabi sorun nerde oynayacağız.

galiba demirtepe'de oynayabilecek bir yer varmış. Bu konu hakkında çözüm önerilerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dernek yeni bir salon buluncaya kadar , bizler cumartesi gene ögleden sonra bir yerde oynayalım diyorum.

Tabi sorun nerde oynayacağız.

galiba demirtepe'de oynayabilecek bir yer varmış. Bu konu hakkında çözüm önerilerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum.

Yoksa şu ayna gibi parlak voit masaların olduğu plaza kafe mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Arkadaşlar,

Bu akşam Gazi Üniversitesinde oynanacakmış, Yusuf Bey Başar'a söylemiş haber ver diye. Haberiniz olsun.

Arkadaşlar ;

Ankara Masa Tenisi Spor Kulübümüz Gazi Üniversitesi Rektörlük binası yanında bulunan masa tenisi salonundan üyelerimizi yararlandırmak , Ankara'da masa tenisi sporuna katkıda bulunmak için anlaşma yapmıştır.

Hafta içinde 3 gün mesai saatlerinden sonra, hafta sonları da 13.00-18.00 saatleri arasında bu salondan üyelerimiz yararlanabilecektir. Salonda hafta sonları turnuva düzenlenecek , hafta içinde isteyen arkadaşlarımıza ve çocuklara, gençlere masa tenis kursu verilecektir.

Tüm üye arkadaşlarımıza duyurulur.

Yusuf TUNA

Ankara Masa Tenisi Spor Kulübü Başkanı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Baturalp Tunavelioğlu
Arkadaşlar ;

Ankara Masa Tenisi Spor Kulübümüz Gazi Üniversitesi Rektörlük binası yanında bulunan masa tenisi salonundan üyelerimizi yararlandırmak , Ankara'da masa tenisi sporuna katkıda bulunmak için anlaşma yapmıştır.

Hafta içinde 3 gün mesai saatlerinden sonra, hafta sonları da 13.00-18.00 saatleri arasında bu salondan üyelerimiz yararlanabilecektir. Salonda hafta sonları turnuva düzenlenecek , hafta içinde isteyen arkadaşlarımıza ve çocuklara, gençlere masa tenis kursu verilecektir.

Tüm üye arkadaşlarımıza duyurulur.

Yusuf TUNA

Ankara Masa Tenisi Spor Kulübü Başkanı

Yusuf Bey,

Öğrencilik yıllarımda okul ve klüp takımlarında amatör lisansla masa tenisi oynadım. Tekrar düzenli olarak oynamak istiyorum, en azından eğlenmek ve spor yapmak için. Derneğe nasıl üye olabilirim? Salona geldiğimde bir partner bulma şansım olur mu? Teşekkürler.

Baturalp Tunavelioğlu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar gazi üniversitesinin rektörlüğü nerede tam olarak tıp fakültesinin orada mı

beşevlerde sabancı kız yurdu var (baya yüksek bir bina) onun karşı tarafında (konya yoluna bakan kısmının karşı tarafında) Gazi Üniversitesinin girişi var (rektörlüğün ve eğitim fakültesinin bulunduğu kampüs) ordan girip tenis kortlarını görünce sağa dönün spor salonunu görürsünüz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yusuf Bey,

Öğrencilik yıllarımda okul ve klüp takımlarında amatör lisansla masa tenisi oynadım. Tekrar düzenli olarak oynamak istiyorum, en azından eğlenmek ve spor yapmak için. Derneğe nasıl üye olabilirim? Salona geldiğimde bir partner bulma şansım olur mu? Teşekkürler.

Baturalp Tunavelioğlu

Baturalp Bey

Derneğimize üye olmak için üyelik dilekçemiz var. Onu doldurarak derneğimize vermeniz gerekiyor. Salonda özellikleCumartesi günleri daha fazla partner bulabilirsiniz. Hafta içi mesai saatelri sonrasında Salı-Çarşamba-Perşembe günleri gelebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Baturalp Tunavelioğlu
Baturalp Bey

Derneğimize üye olmak için üyelik dilekçemiz var. Onu doldurarak derneğimize vermeniz gerekiyor. Salonda özellikleCumartesi günleri daha fazla partner bulabilirsiniz. Hafta içi mesai saatelri sonrasında Salı-Çarşamba-Perşembe günleri gelebilirsiniz.

Yusuf Bey,

Salona geldiğim gün oradan üyelik dilekçesi edinebilirim herhalde. Yoksa başka bir yerden mi almam gerekiyor?

Baturalp Tunavelioğlu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Yusuf Bey,

Salona geldiğim gün oradan üyelik dilekçesi edinebilirim herhalde. Yoksa başka bir yerden mi almam gerekiyor?

Baturalp Tunavelioğlu

Baturalp Bey

Cumartesi günü gelirseniz orada olacağız. Ankara'da masa tenisine ilgi duyan, geliştirmek isteyen tüm arkadaşları bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 2 months later...

Arkadaşım dernek şu anda AOÇ'de tigem'in spor salonunda hizmet veriyor.Cumartesi günleri 13.00-17.00 arası üye olursanız tigem de oynayabilirsiniz.Ayrıca özelders almak isterseniz cmt.-pzr. 19.00-21.00 arası aynı yerde dursun ve rabia hoca özel derste veriyorlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..