Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum Takvimi

Ertan

Recommended Posts

Daha önce de turnuvalar kısmında yazmıştım, ama fazla dikkat çekmedi herhalde.

Turnuva bilgisini turnuvalar bölümüne girenlerin bu bilgiyi bir de takvime girmeleri durumunda herkesin ana ekranında yakın tarihli turnuvalar özet şeklinde görülebilmektedir. Takvime bilgi girmek de çok zor değil. Daha önce yazdığım açıklamayı burada tekrar ediyorum :

Takvim için ana sayfanın sağ üst kısmındaki Takvim seçeneği kullanılmalıdır.

Yine aynı kısımda bir de Yardım seçeneği vardır. Yardım bölümünde forumun önemli özellikleri anlatılmaktadır. Bu bölümdeki açıklamaları iyice okumanızı tavsiye ederim. Forum'da bir çok özellik var ve bunların kullanılması sizlere kolaylıklar sağlayacaktır.

Takvim konusundaki yardımı görmek için burayı tıklayınız.

Takvim ekranı geldiği zaman Yeni Etkinlik Ekle seçeneği ile yeni bir turnuvanın tanımını başlatabilirsiniz. Gelen Ekranda önce Etkinlik Adı yazılmalıdır. (Mesela Gençler En iyi 12 ler turnuvası).

Turnuvalar genelde süreli etkinlikler oldukları için Süreli Etkinlik kutusu işaretlenmeli ve Etkinlik Başlangıcı ve Bitiş tarihi olarak turnuva tarihleri yazılmalıdır.

Etkinlik tipi olarak da Umumi Etkinlik (Herkes Okuyabilir) seçilmeli, hemen altındaki görebilecek guruplar olarak Ctrl tuşunu basılı tutarak Üyeler, Moderatörler ve Yöneticiler seçilmelidir.

Son işlem olarak da etkinlik açıklamasını mesaj yazar gibi yazmak gerekmektedir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Takvimin nasıl kullanılacağı mesajınızın hemen üstündeki mesajda ve yardım menüsünde yazıyor.

Ayrıca http://www.masatenisi.org/forums/index.php...=findpost&p=528 linkinde de daha önce yazdığım bir açıklama var. Zaten daha fazla söylenecek bir şey de yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..