Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiga Magna Serisi

Recommended Posts

Daha önce kullanmıs olan arkadaslar tavsiye eder misiniz sipinli ama kontrosüz diye duydum tenergy 05 Fx kullanıyorum forentde ama yırtıldı lastigim magna ts 2 geçdi elime 05 fx in yerini tutmaz sanırım ama idare edermi onun yerine??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alçak atıyor, keserken veya tahtadan sökerken yırtılabiliyor. 05FX e göre çok düşük kalite bence. Ama Sesi ve hızında sorun yok

yorum için tesekkürler dün takdım 1 2 saat denedim hızı ve sipini fena digil.ama evet biraz alçak atıyor ve çok hassas bir lastık dikkatli kullanmak lazım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Su kısacık masatenisi gecmisimde ogrendigim en onemli sey su oldu: lastik olarak en ucuzundan focus3 snipe ya da 05FX kullanacaksınız aradakiler gereksiz :)

05FX kullandıysanız ona devam edin yoksa ne kullandıgınızın pek onemi yok, "mercedes ve digerleri" tabiri ne kadar kesin ise 05fx ve digleri de o kadar kesin bir tabir bence :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..