Jump to content
Masatenisi.org Forum

2013-2014 Transfer Sezonu

maxxus

Recommended Posts

İlk olarak kendimle başlayayım. Geçen sezonla bir sezon geçirdikten sonra şu anda boştayım :)

Süper Ligde Anafen takımında oynayan Mehmet Deniz yine süper lig takımlarından Sistem Reklama geçti.

Yine aynı takımda oynayan Yücel Hürtürk ise 1. Ligde bulunan eski takımı Buskiye geri döndü.

Süper lig takımlarından Akpınar da oynayan Cevat abi da Buskiye transfer oldu.

Anafen Miraç Kahraman'la görüşme halinde.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu haberleri okumak eğlenceli oluyor :) Bu arada bu platformdan duyurmak isterim ki, 2 tane oyuncu tanıdğımız için kulüp arıyorum, birisi Süper Lig tecrübesi olan ve ismi bilinen, saygın bir oyuncu...Diğeri ise genç ve gelecek vaad eden, bir çok kişinin kısa sürede adını öğreneceğini tahmin ettiğim bir isim...Oyuncu arayan kulüplere duyurulur :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mesut Erol Antep ile anlaşmış diye duydum. Ahmet Gökdemir,Miraç Kahraman (sarkuysan,antep ve anafen ile görüşmüş) henüz boştalar.Geçen sezonun flaş ismi Aly Lashin boşta(kendisiyle görüşüyorum,Türkiyede oynamak istiyor).Bahri Çetin Yıldırımspor da devam edecek.Kırıkkale ,amasyanın genç sporcusuyla anlaştı (kesin mi bilmiyorum ),

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mazide, 3.ligden Süper lige kadar bir çok takımda oynadım. Hatta Avrupa maçlarının seramonisinde bile boy gösterdim. :robot:
Son iki yılı pas geçtim, 1.ligdeki Burdur takımına mental (!) antrenörlük yaptım.
15 gün sonra askere gidiyorum ve TSK'dan gelebilecek olası 3.oyunculuk tekliflerine açığım :bonus:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..