Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Başlığı Kamulaştırıyorum

swan

Recommended Posts

arazi küçük ama olsun kamusal alan herkes istediği gibi oynasın belki güzelleşir. bu çin konusunu da ma long ekipmanı araştırırken uydurdum.

dhs 506, pg7 nin daha kaliteli versiyonu aynı adamda 100 dolar

http://www.aliexpress.com/store/product/Guaranteed-100-DHS-Blade-TG506-TableTennis-Blade-Ping-Pong-Blade-NEW/420302_972388181.html

ve yine aynı adamda 400 dolar

http://www.aliexpress.com/store/product/Guaranteed-100-DHS-506-Power-G-Hand-Blade-TableTennis-Blade-NEW/420302_972311921.html

tahtalar aynı ama renkleri bile farklı

ve yine aynı adamda paketi açılmış tenergy 64 special edition (özel versiyon 169 dolar) ya biz butterfly'a zaten standart ekipman satıyor diye onca para ödemiyor muyuz. yani sen ve ben tenergy 64 alsak ikimizin lastiği de aynı olacak hatta çindeki adamınkiyle de aynı olacak, bu standardı tutturduğu için onca para vermiyor muyuz?

dellendim yazdım bende

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizlerde para omlar da akıl var. Bizler severek bu sporu yapıyoruz..

Onlar 50 diyor veriyoruz 100 diyor veriyoruz... baktılar olmuyor ..pro diyor nasyonal diyor.(ağzım sulandı be) 300...500 istiyor. vermeye çalışıyoruz...Sonu yok..

Daha önce dediğim gibi bizde para onlarda akıl var..

Bizde mi para bitecek onlarda mı akıl... Nere kadar sürecek bu saadet zincir bilinmez..

fiyut....getirin şu benim lastiksiz tahtayı iki spin atayım...

.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arazi küçük ama olsun kamusal alan herkes istediği gibi oynasın belki güzelleşir. bu çin konusunu da ma long ekipmanı araştırırken uydurdum.

dhs 506, pg7 nin daha kaliteli versiyonu aynı adamda 100 dolar

http://www.aliexpress.com/store/product/Guaranteed-100-DHS-Blade-TG506-TableTennis-Blade-Ping-Pong-Blade-NEW/420302_972388181.html

ve yine aynı adamda 400 dolar

http://www.aliexpress.com/store/product/Guaranteed-100-DHS-506-Power-G-Hand-Blade-TableTennis-Blade-NEW/420302_972311921.html

tahtalar aynı ama renkleri bile farklı

hmm bu satıcı Rdvn Blades Corp. dan Rıdvan bey olabilir kendisi evdeki mutfak robotunda karbon tahtalar uretip dhs sap takarak 400 $ gibi fiyatlara satıyormus...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hmm bu satıcı Rdvn Blades Corp. dan Rıdvan bey olabilir kendisi evdeki mutfak robotunda karbon tahtalar uretip dhs sap takarak 400 $ gibi fiyatlara satıyormus...

evde ürettiklerim 400 dolar değil 400 euro :) (mutfak robotunda değil mikrodalga fırında üretiliyor)

Atolyede ürettiklerim daha makul.

Ben kimim ki çinliynen (dhs) caponunan(butterfly) aşık atayım.

:)

Özel tenergy konusuna gelince ben çinliler 8-10 kat solüsyon ile booster manyağı yapılmış tenergy leri kullanıyor diye biliyordum backhand de,

Bir de özeli mi varmış abooovvv

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konu çok ilgimi çekti şimdi kamulaştırılmış arazide mi masa tenisi oynıcaz yoksa kamulaştıran arazi sahibine mi dalacaz :sorry: Yoksa Rıdvan beye mi çaktırmadan sataşcaz :salak: Ben iyisi yaşlıyım bana dokanmayın evime gidiyom. :tpdance:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saygılar Rıdvan bey. Amaç sizi biraz daha kızdırıp adrenalin seviyenizi yükseltmek ve tahtaların bir an önce bitmesini sağlamak. :thup:

Saygı bizden adrenalin seviyem gayet yerinde ki düşse de hastanede çalışıyorum damardan yaparuk :)

Düz sap tahtalar bitti gibi flaredler inşallah pazara bitecek.

Sevgili sevana 400 euro luk özel satış açacam alışveriş sitelerinde :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saygı bizden adrenalin seviyem gayet yerinde ki düşse de hastanede çalışıyorum damardan yaparuk :)

Düz sap tahtalar bitti gibi flaredler inşallah pazara bitecek.

Sevgili sevana 400 euro luk özel satış açacam alışveriş sitelerinde :)

Tek taşımı kendim aldım...Raketimi kendim yaptım...

Karbon kısmına az da olsa altın serpiştir..Gold Carbon üf ülen yerim ben bu tahtayı..Sapınada 1 carat pırlanta...gelsin paralar...Petrol patronu araplar sıraya girer..

Sevgili hocam kuş gözü tahtanız gözüme bayağı bir takıldı..Koleksiyonluk bir görüntüsü var..İnşallah üğraşınıza değer performanslar verirler..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tek taşımı kendim aldım...Raketimi kendim yaptım...

Karbon kısmına az da olsa altın serpiştir..Gold Carbon üf ülen yerim ben bu tahtayı..Sapınada 1 carat pırlanta...gelsin paralar...Petrol patronu araplar sıraya girer..

Sevgili hocam kuş gözü tahtanız gözüme bayağı bir takıldı..Koleksiyonluk bir görüntüsü var..İnşallah üğraşınıza değer performanslar verirler..

Selim abi kuşgözü harbiden de alımlı oldu.

tahta yaptık abi mücevherat değil :)

not:kuşgözü ile denemek için oynadım daha az titreşimli (arylate carbon gibin) bir hissi vardı ve de hızlıydı.

Hastaneden antibiyotik alıp carbonun üzerine mi serpsem antibiyotik li tahta

ismini de penicillin carbon derük kışın iyi olur :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..