Jump to content
Masatenisi.org Forum

Beşiktaş-Levent Civarında Oyun Partneri Arıyorum

beyazfil

Recommended Posts

Herkese merhaba,

İş yerim Levent'te, ben de Levent'te oturuyorum. Rahatça oynayabildiğim ve bildiğim tek yer, Beşiktaş'taki pasajın altındaki Cosmic Bowling salonu. 3 masa var, fena değil.

Ben ortanın üstünde, iyiye yakın bir oyuncuyum. Ama bir butterfly'ım da yok. Zevkli de bir oyuncuyum. İş çıkışlarında ve/veya haftasonlarında düzenli olarak masa tenisi oynamak amacım. Ama zevkli ve iyi bir rakiple.

Belirttiğim bölgede partner olabilecek olan var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,
en azından turnuva için uzak sayılmayacak bir salon : www.MasaTenisiSalonu.com 'da tüm bilgiler. Ramazan bayramı sonrası her hafta sonu yaptığımız turnuvalara tekrar devam edeceğiz.

Not: "Ben ortanın üstünde, iyiye yakın bir oyuncuyum" diyenlerin nerdeyse hepsi set bile alamadan turnuvadan ayrılmıştır. Şimdiden uyarmak istedim....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan bey, uyarınız için teşekkür ederim, neden böyle bir şeye ihtiyaç duydunuz bilmiyorum. Bir süredir dişli, profesyonel rakiplerle mücadelem olmadı, dolayısıyla kendimi net bir gruba sokmam zor pek tabii. Amacım, zevk aldığım bir sporu düzene sokarak kendimi geliştirmek. Ümraniye bana oldukça uzak. Pazar gününün turnuva günü olması ve benim o gün şirkette olmam gerekiyor, büyük talihsizlik. Eğer halledebilirsem, gelmeye çalışacağım. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Beyazfil,

dediğim gibi, sadece bir uyarı işte. Sonuçta hepimiz aynı yollardan geçtik; çok iyi oynuyoruz zannederken 10 yaşındaki çocukların bile daha iyi oynadığını gördük.
Bir hafta sonu C.tesi, bir hafta sonu Pazar olmak üzere turnuvalarımız. Bekleriz müsait bir zamanda...
" Amacım, zevk aldığım bir sporu düzene sokarak kendimi geliştirmek. Ümraniye bana oldukça uzak"... demişsiniz de turnuvaya gelenlerin çoğundan daha yakında oturuyorsunuz., bowling salonunda geliştiremezsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...

Herkese merhaba,

İş yerim Levent'te, ben de Levent'te oturuyorum. Rahatça oynayabildiğim ve bildiğim tek yer, Beşiktaş'taki pasajın altındaki Cosmic Bowling salonu. 3 masa var, fena değil.

Ben ortanın üstünde, iyiye yakın bir oyuncuyum. Ama bir butterfly'ım da yok. Zevkli de bir oyuncuyum. İş çıkışlarında ve/veya haftasonlarında düzenli olarak masa tenisi oynamak amacım. Ama zevkli ve iyi bir rakiple.

Belirttiğim bölgede partner olabilecek olan var mı?

mrb bende 4.leventte oturuyorum , çok iyi değilim ama geliştirmek istiyorum , isterseniz irtibata geçebiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 9 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..