Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul Üni. Mühendislik Fak. Masa Tesnisi Takımı Seçmeleri

Recommended Posts

İstanbul üni. Mühendislik Fakültesi masa tenisi Takımı seçmeleri 12 nisan çarşamba günü saat 13.00 da A2 anfisi yanındaki masalarda yapılacaktır ilgilenen arkadaşların spor giysileri ve raketleriyle birlikte belirtilen tarih ve saatte orda hazır bulunmaları gerekmektedir....

Şimdiden tüm arkadaşlara başarılar.... :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbul üni. Mühendislik Fakültesi masa tenisi Takımı seçmeleri 12 nisan çarşamba günü saat 13.00 da A2 anfisi yanındaki masalarda yapılacaktır ilgilenen arkadaşların spor giysileri ve raketleriyle birlikte belirtilen tarih ve saatte orda hazır bulunmaları gerekmektedir....

Mühendislik fakültesinde bayan takım bir türlü kurulamadı.. Bundan sonra da ilgilenen benden başka bayan çıkar mı bilmiyorum.. <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mühendislik fakültesinde bayan takım bir türlü kurulamadı.. Bundan sonra da ilgilenen benden başka bayan çıkar mı bilmiyorum.. <_<

endüstri müh. 2 sınıftn 2 kız vardı oynayan birinin adı zeynepti sanırım diğerini bilmiyorum ... onlar bu senede oynar sanırım onlarla irtibata geçsen fena olmaz hatta seçmelerden sonra idmanlar filan az zaman kalıyor yaz şenliklerine çalışmak için bir an önce başlamak gerek.... erol hocayla konuşursan sana yardımcı olcaktır...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayır değil yada ben hiç görmedim ama sanmıyorum mühendislik fakültesinde değil arkadaş...

Yarın bir kere daha hatırlatmak istedim ....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha yüksek katılım bekliyordum ama fazla katılım olmadı sınav dönemide denk gelmesi sebebiyle olsa gerek yinede katılan arkadaşlar da iyilerdi iyi maçlar oldu...Elenen arkadaşlar fazla üzülmesin seneye kadar çalışıp açıklarını kapatırlarsa tekrar girme şansları olabilir... artık idman programı belirlenip idmanlara başlanacak sınavlardan sonra tabii ... herkese başarılar ;)

Ha bide Kız arkadaşların azlığı nedeniyle olsa gerek onların oynamaması beni şaşırtı onlarıda oynarken görmek isterdik...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 11 months later...

İstanbul üni. Mühendislik Fakültesi masa tenisi Takımı seçmeleri 28 mart günü A1 anfisi yanındaki masalarda yapılacaktır ilgilenen arkadaşların spor giysileri ve raketleriyle birlikte orda hazır bulunmaları gerekmektedir....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://home.tr.net/bitim/DSC00398.JPG

Bayan Ist. Uni. sanirim.

Umarim muhendislik fak. degildir.

Sizde ise kesin 1 olmususnuzdur :)

onlar mühendislikten de?iller diye biliyorum.

bu arada o foto?raf nerede çekildi? 2005 adana?? beraber gitmi?tik oraya. onlardan ye?illi bizim k?z tak?m?ndayd? di?erini hat?lam?yorum:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

seçmeler tamamlanmıştır.

benim kendi fikrim bu sene eli düzgün önceden biraz eğitim almış umut vaadeden kimse dikkatimi çekmedi, buna çok üzüldüm doğrusu . sanırım mühendislik takımını yine geçen seneki arkadaşlarla oluşturacağız. gönül isterdiki yeni aradaşlar da aramızda olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..