Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sakarya Üniversitesi Masa Tenisi Antrenmanı

Recommended Posts

Merhabalar, Yusuf Bey ile telefonda konuştuk ama buradan da yazmış olayım. Bir iki ay içinde kısmetse Sakarya Ünv.de göreve başlıyorum. Fırsat buldukça ben de antremanlara katılmak isterim, saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

antremanlarınızın son durumu nedir acaba ???

adapazarından bir arkadasıma (yasını basını almıs alie babası olup yasantısına agır siklette devam eden ) bir baslangıc raketi hediye ettim ama oynayacak yer / kisi bulmak sıkıntı oldu. sizlerin yardımı / tavsiyesi olursa cok sevinirim.

bu haftasonu 30 agustos tatili sayesinde ben de yanına gidiyorum, bir bulusma sansı da olur ise tadından yenmez diye dusunuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

antremanlarınızın son durumu nedir acaba ???

adapazarından bir arkadasıma (yasını basını almıs alie babası olup yasantısına agır siklette devam eden ) bir baslangıc raketi hediye ettim ama oynayacak yer / kisi bulmak sıkıntı oldu. sizlerin yardımı / tavsiyesi olursa cok sevinirim.

bu haftasonu 30 agustos tatili sayesinde ben de yanına gidiyorum, bir bulusma sansı da olur ise tadından yenmez diye dusunuyorum.

Kampüste besyo'nun kapalı spor salonunda ümit ve yusuf beylerle kısa bir antreman yapma fırsatım oldu. Şu anda yusuf bey tatilde, biraz ara verdik, eylülün ikinci haftasından itibaren kısmetse devam edeceğiz, kampüse uğrayabilen herkesi bekleriz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Merhaba, adım Hasan , lise yıllarında okul takımında masa tenisi oynadım, ilçe ve ilde derecelerimiz oldu, üniversite 1 de turnuvaya katıldım ve 3. oldum sonrada oynama şansı bulamadım. Şuan sakaryada çalışıyorum ve aynı zamanda sakarya üniversitesinde makine mühendisliğinde yüksek lisans yapıyorum. Buradan belirteceğiniz bir ortak antrenman yada buluşma düzenlenirse katılırım. Tekrar bu spora geri dönmek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, adım Hasan , lise yıllarında okul takımında masa tenisi oynadım, ilçe ve ilde derecelerimiz oldu, üniversite 1 de turnuvaya katıldım ve 3. oldum sonrada oynama şansı bulamadım. Şuan sakaryada çalışıyorum ve aynı zamanda sakarya üniversitesinde makine mühendisliğinde yüksek lisans yapıyorum. Buradan belirteceğiniz bir ortak antrenman yada buluşma düzenlenirse katılırım. Tekrar bu spora geri dönmek istiyorum.

Hasan bey, hemen sizin yazınızın üstünde Mustafa bey zaten gereken duyuruyu yapmış. Bence direkt kendisine ulaşın bir kaç hafta sonra. Kendisi bu sıralar çok yoğun olacağından hemen yanıt veremeyebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

Hasan biz idmanlara sürekli devam ediyoruz hatta kurumlar ligi için bi takım oluşturma aşamasındayız. İdmanlara katılmak istersen pazartesi besyodayız. 05053774531 bu numaradan bana ulaşabilirsin...

Sizi bu numaradan arıyorum fakat ulaşamıyorum. 2-3 kez aradım ama kapalı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

Sanırım konuyu hortlatmış gibi olacağım ama halen aktif olarak oynuyor musunuz masatenisini? Ben okula geçen yıl geldim ve bu yıl masatenisine merak sardım besyode oynayabileceğimiz biryer var mıdır ? Sizler nerelerde oynuyorsunuz ? Antremanlara katılma yada izleme şansımız var mı ?

Valla zaman zaman ara versek de her seferinde tekrar başlamayı beceriyoruz bi şekilde. Yukarda numaramı yazmıştım, ordan ararsanız görüşebiliriz. Biz besyoda salon A da oynuyoruz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Sa. ismim Ali 1 yıldır sakaryada memurum. lise yıllarında ilçe birinciliğim vardı bir zamanlar :) burda oynayacak arkadaş bulamadım aranıza bnde katılmak isterim uygun görürseniz. numaram 5462895764

Ali Bey yeni bir yapılanmaya gidiyoruz. Daha geniş bir kitle ve daha geniş imkanlarla idmanlara başlıyacağız. Sizi de haberdar ederiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..