Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi İlacımız Mı ?

Rıdvan

Recommended Posts

ilaç, hobi, eğlence falan diyorum bende ama... bugüne kadar oynadığım bütün takımlarda ya ligden düşme ya da lige çıkamama ihtimali vardı. ligde geçirdiğim her sene 10 yaş birden alıyorum :)

İlacın iyisi kötüsü olmaz Boracım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla aynı ben paydos ediyorum 18:00 civarında apar topar arabaya atlıyorum gelecek olan başka arkadaşlar varsa onlarıda alıyorum doğru izvet tam 40 km bas gaza hemen üstünü değiştir, bu arada şofbeni yak geç masaya 15 dk ısın ondan sonra maç maç maç üstüne maç bağır çağır bi bak saat 21:00 civarı hadiiii koştur koştur duşa üstünü değiş arkadaşlarıda al bas gaza geri herkezi dağıt bu arada hanım arıyor murat hadi nerde kaldın ya geliyoz işte hık mık (haftada 3 gün gittiğimiz için hep antremana gidiyorumda diyomuyoz)bas gaza murat bas gaza napacaz bu masatenisi aşkını bilmiyom valla...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hafta içi (cumaları hariç) çalıştığım kurumda benim gibi masa tenisi hastası diğer iki arkadaşımla 12:00-13:30 arası bağıra çağıra, eğlenerek aynı zamanda kıyasıya rekabetle oynuyoruz. yenilenler sonraki maçı iple çekiyor.(kurumda özel izleyicilerimiz bile var.)

Yeter mi bu? yetmez tabiki.. akşama da daha çok oyuncunun geldiği bir yer var, oraya gidiyorum.Eve dönüşünde İzmirli Murat kardeşin yaşadıklarının aynısını bende yaşıyorum..Ve en son tabiki eve varış, yemek ve çay sonrası vücut pert.....

Haa bu arada aynı zamanda bu ara Spor TOTO Kamu Kurumlar FUTBOL turnuvası da başladı, Kurum olarak takım oluşturduk bundan da geri kalmıyoruz. Tabi futbol antrenmanıda var.(salı- perşembe).(Bugün hazırlık maçımız var....:)

Valla Masa tenisi oynamadığım zaman hasta oluyorum..rüyalarıma giriyor:) Samsonovla maç bile yapıyorum:):).

Bu yoğunluğa vücut iyi dayanıyor..patlama sa bari ...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 10 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   3 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..