Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fenerbahçe TV

Ertan

Recommended Posts

Duyduğuma göre FB TV yayına başladığında masa tenisi de dahil olmak üzere tüm amatör şubelerin belirli bir saati olacakmış ve masa tenisiyle ilgili aktiviteler ve turnuvalardan görüntüler yayınlanacakmış.

Bu da hiç yoktan iyidir. Belki de diğer kanallara örnek olur ve TV de masa tenisi yavaş yavaş artar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Ben bi tane haber gördüm bayan masatenisi takımımız 3. oldu diye

o da gece yarısı idi.

arkadaşlar fbtv de masatenisi görüntüleri verileceğini haber alırsanız ya da herhangi bir saati varsa buraya bildirin...hepimiz yararlanalım...ben takip ediyorum ama henüz rastlayamadım fbtv'de...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

bugün fenerbahçe tv de saat yaklaşık 4:30 civarları masa tenisi görüntüleri vardı Gürhan abiyle yapılan röportajı gösterdi antremandan bazı görüntüler vardı gerçekten güzel imkanlara sahipler özellikle Gürhan abi birine sahipler büyük bir avantaj.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bugün fenerbahçe tv de saat yaklaşık 4:30 civarları masa tenisi görüntüleri vardı Gürhan abiyle yapılan röportajı gösterdi antremandan bazı görüntüler vardı gerçekten güzel imkanlara sahipler özellikle Gürhan abi birine sahipler büyük bir avantaj.

haklısın burak...her takıma lazım gürhan yaldız gibi biri... :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..