Jump to content
Masatenisi.org Forum

Murat Eriş - Hakan Karakoç

Hakan KIRIK

Recommended Posts

Başka Murat Eriş yoksa oynayan Murat Bey değil :)

Bu videolardaki Murat Eriş Kocaeli Kuruluşlar masatenisi Spor Derneği Başkanı ve süper lig oyuncusu olan Murat Eriş,

Forumdaki Mrt izmir nickli Murat abimiz de İzvet in süper oyuncularından olan Murat Eriş.

İsim soyisim aynı ama ikisi farklı kişiler. [ Belkide amcaoğlu filandırlar:)) ]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başka Murat Eriş yoksa oynayan Murat Bey değil :)

Ah be ömer hocam yaş olarak ben büyüğüm ama oyuncu olarakta adaş benden kat kat üstün....Rıdvanın dediği gibi adaş süperlig oyuncusu ve camianın tanınmış simalarından bende kocaelideki forum buluşmasından tanıştım kendisiyle...Tabi bu isim ve soyisim benzerliğinden bende bayağı bi popilerim yani...kısa 2 tane anımı anlatıvereyim...Bursadaki veteran türkiye şampiyonasından dönüyoruz (aaaaaa bu arada reklamlar .......hani benim türkiye şampiyonu olduğum...reklamlar bitti :whistle: )

arabayla Alifuat inal,Ahmet ark ve ben neyse talihsiz bir kaza yaptık tmtf de sitesinden geçmiş olsun mesajı yayınladı...Aradan bi kaç gün geçti baktım benim adım silinmiş diğerleri duruyor bende merak ettim sordum tabiii mesajdan sonra bütün camia beni değil adaşı arayınca doğal olarak çok bunalmış...

Birde bigün telefon çalıyo açtım bir iIin temsilcisi abi,murat naber bu sene napıyon nerede oynıyacan bizde oynarmısın falan böyle ben anladım tabi gene adaş yerine ben aranıyorum eeeeeeeee bende devam bakarız abi bi düşüneyim falan biraz devam ettirdim sonra tabi gülüştük vesselam.....Yani uzun lafın kısası yaş olarak ben oyuncu olarak adaş büyük .....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birde bigün telefon çalıyo açtım bir iIin temsilcisi abi,murat naber bu sene napıyon nerede oynıyacan bizde oynarmısın falan böyle ben anladım tabi gene adaş yerine ben aranıyorum eeeeeeeee bende devam bakarız abi bi düşüneyim falan biraz devam ettirdim sonra tabi gülüştük vesselam.....Yani uzun lafın kısası yaş olarak ben oyuncu olarak adaş büyük .....
Abi o durumlarda hiç çaktırmadan anlaşacaksın, ben olsam bırakmazdım peşini :)
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kapışalım abi :)

Ya bilader bu nasıl iş...Burak hafta sonu gelde seni güzelce bi yeneyim diye bi mesaj var yukarda sende kapışalım abi demişsin o mesajı ben yazmadım noluyo lan....Ben kim senle kapışmak kim kardeşim sen vites düşürünce zevkli ve renkli ralliler oluyor hepsi bu....Bu mesaj işini anlamadım inan montaj yani ama biri izah etsin yaaa,benim nickimle nasıl oluyo bu iş....Bir tane daha mı Murat eriş var yoksa yok artık....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mrtİzmir, on 22 Feb 2013 - 09:46, said:

Ya bilader bu nasıl iş...Burak hafta sonu gelde seni güzelce bi yeneyim diye bi mesaj var yukarda sende kapışalım abi demişsin o mesajı ben yazmadım noluyo lan....Ben kim senle kapışmak kim kardeşim sen vites düşürünce zevkli ve renkli ralliler oluyor hepsi bu....Bu mesaj işini anlamadım inan montaj yani ama biri izah etsin yaaa,benim nickimle nasıl oluyo bu iş....Bir tane daha mı Murat eriş var yoksa yok artık....

Montajı ben yaptım ortalık kızışsın diye :) Vites düşürmek ne kelime senin karşında kendimi hep tam gaz buluyorum abi :)
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..