Jump to content
Masatenisi.org Forum

Siz Olsanız Hangisini Alırsınız?

Guest Cronenberg34

Recommended Posts

Merhaba,

Ben, uzun zaman ara verdiğim masa tenisi sporuna yeniden başladım. Amatörüm. Buna uygun bir raket almak istiyorum. Hücuma yönelik oynuyorum. Elim Büyük. Türkiye'de aşağıda belirttiğim linkten raket seçmek istiyorum. Bana yardımcı olmanızı dilerim.

http://www.hepsiburada.com/department.aspx?Categoryid=19008

o raketlerle oynayacağınıza hiç oynamayın ondan iyi.oyun ve teknik adına hiçbirşey kazandırmaz size.Şayet Saadettin beyin dediği gibi biraz paraya kıyarsanız alternatif çok yardımcı oluruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese Selam,

Şubat ayında yazdığım tavsiye mesajından sonra bayağı bir yol kat ettiğimi düşünüyorum. Saadettin Bey'in tavsiyesiyle bir tane Primorac Carbon tahta aldım. Üzerine sriver fx ile donic vario lastik taktık. Daha sonra ağabeyim içinde 2. el mazunov off aldım (gerçi sonra mazunovu ben kullanmaya başladım) üzerinde de bryce ile tibhar soft koyduk. İyi de oldu. Şubat 2006'dan Mayıs 2006 sürecinde oyunumuzu dediğiniz gibi geliştiği düşünüyorum. Daha da iyi olacak...

Herkese tavsiyem profesyonel raket alınsın baştan itibaren

Saadettin Bey, bu işe gönül vermiş biri. Kendisini şahsen de tanıyorum. Görüştük.

Ahmet Sözmen de yardımcı oldu. O da bu işi seviyor...

Biz ağırlıklı olarak Metin Oktay'da - Sarıyer oynuyoruz yakın olduğu için...

Herkesi oraya bekliyoruz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne demek Cronenberg...

Ne zaman bilgi yada bir konu hakkında danışmak istersen bilgimiz neticesinde yön çizmeye çalışırız tabii ki... O kadar para verip raket alacaksanız tabii ki sizden biraz daha bilen birilerine sormanızda fayda var. Çünkü her parçası ayrı para bu malzemelerin... O kadar para verip birde oynayamamak söz konusu...

İyi oyunlar ve abine de ayrıca sevgiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cronenberg; umarim aldigin raket gelisimine fayda saglar...sana kucuk bir onerim olacak...bryce gibi sert bir lastik kullanmak yerine daha yumusak bir lastik denersen daha iyi verim alabilirsin diye dusunuyorum...tibhar soft iyi bir alternatif olur...andro zenith supersponge da diger bir alternatif olarak dusunulebilir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle temiz!! ikinci el profosyenel bir raket tavsiye edilir.Piyasada bulunan alt sınıf raketler oyun zevkini köreltiyor.İlk alındığı zaman süper büyük bir fark yok gibi görünüyor.Fakat bir kaç oyundan sonra gerçekler su yüzüne çıkıyor.Lastikler çok çabuk eskidiği gibi değiştirme imkanı da olmuyor.Olayın fazla derinine inince de forehand ,backhand gibi uygulanabilecek spesifikasyonlara dda hiç uygun değiller. Ben bu raketleri kağıt tabaklara benzetiyorum, bir kaç kere kullan ve at....

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..