Jump to content
Masatenisi.org Forum

Elleriniz Küçük Mü?

Guest Velihan

Recommended Posts

• 1 month later...
  • 3 months later...
Öğrenci olarak bir proje sunmam gerekiyodu. Ben de çok düşündüm ve bu konuda anket yapmaya karar verdim. Masatenisi ile çocukluğunda tanışmış ve en az beş yıllık oyun süreci olan arkadaşlarım bu ankete katılıp bana yardımcı olursa sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum.(karşılaştırdığınız kişilerin herhangi bir sporla uğraşmamasına özen gösterin, Uğraşıyosada hangi sporla uğraştığını yazarsanız sevinirim, bu konuda sizin de gözlemdiğiniz bir anket varsa benimle paylaştığınız için teşekkür ederim) :gulumse:

1-Ellerim diğer arkadaşlarıma göre daha küçük, bileğim ve parmaklarım daha ince ve daha esnek.

2-Ellerim diğer arkadaşlarıma göre daha küçük fakat bileğimve parmaklarım normal.

3-Ellerim, bileklerim ve parmaklarım diğer arkadaşlarımla aynı boyutta.

4-Normalden daha büyük.

bu konuda bn gozlemlerimi belirtiim istersen bn 1.88 boyundayim ve ellerm boyuma gore coook kucuk ama etrafımda ii masatenisi oynayan sporculara baktiimda onlarında ellerinin kucuk olduunu goruorm we inan bu işi hakkını wererek yapıolar milli takımoyuncusu peng fei waryaa onun da elleri cok kucuk fakat parmakları biras kalın ama cok diil biras.ve bnce elleri kucuk olanlar daa ii masatenisi oynuo kim ne derse desn boole bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu konuda bn gozlemlerimi belirtiim istersen bn 1.88 boyundayim ve ellerm boyuma gore coook kucuk ama etrafımda ii masatenisi oynayan sporculara baktiimda onlarında ellerinin kucuk olduunu goruorm we inan bu işi hakkını wererek yapıolar milli takımoyuncusu peng fei waryaa onun da elleri cok kucuk fakat parmakları biras kalın ama cok diil biras.ve bnce elleri kucuk olanlar daa ii masatenisi oynuo kim ne derse desn boole bence.

Arkadaşlar lütfen!!! Bu türkçeyi bu hale sokmayalım. :oop:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..