Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bora Dileri - Batuhan Ulucak

Recommended Posts

Paylaşım için teşekkürler. Bu maç eleme maçımı yoksa finallerden biri mi ? Bir de dikkatimi çeken bir başka şey de arkadaki maç. Biri süperlig oyuncusu ki Bora grup maçında yenmişti o arkadaşı , diğeri genç çiftlerde daha yeni Balkan şampiyonu olmuş bir isim. Bu ikilinin maçında neler döndü anlayamadım. Bu ne ciddiyetsizlik ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yarı final

arkadaki da diğer yarı final....

Ciddiyetsizlik konusunu bilemem de belki kazanan arkadaşın (Selim GÜLER) belirgin bir üstünlüğü olmasından olabilir...

Yarın da Selim GÜLER - Batuhan U. final maçını koyarım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok teşekkür ederim abi, eline sağlık. eksik yönlerimi görmek adına faydalı olacak. 6 saat içinde 7 maç yapmak biraz yordu ve o yüzden de son maçlar düşük tempoda geçti. konsantrasyon eksikliğiyle de beraber çok servis yemiş, fh servisi tamamen unutmuş ve hantal bir görüntü vermişim. bu video bana özellikle servis karşılama ve kondüsyon konularına daha çok eğilmem gerektiğini söylüyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de senin söylediklerine paralel birşeyler söyleyecektim Boram; konuyu açmışken söyleyeyim :)

Backhand servislerin ile başlayan rallilerin tamamına yakınını Batu almış; ya servisi daha da geliştirmeli ya da bu servis yerine daha etkili olduğun forhand kesik-yan falsolu servislerine yüklenmelisin.

Naçizane tavsiyem bu yönde, sevgiyle :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..