Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum Buluşmasında Turnuva Olmasaydı Yine De Katılır Mıydınız?

Bora

44 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Erdinc abi bunlar normal zamanda da olan seyler, bulusma ile bagdastirmak ne derece dogru bilemedim. Madem gordun bir seyler isim ver herkes bilsin. Su kisiler benle oynamadi, nazikce geri cevirdiler de. Sivas ve Rize'ye gelmedim ama ondan onceki

Malatya bulusmasinda vardim. Ayrica bir seyleri gorebilmek icin illa bulusmalarin hepsinde olmak gerekmiyor, Allah'a sukur neyin ne oldugunu gorebiliyorum. Bilirkisi diyorsan evet bilirkisiyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erdinc abi bunlar normal zamanda da olan seyler, bulusma ile bagdastirmak ne derece dogru bilemedim. Madem gordun bir seyler isim ver herkes bilsin. Su kisiler benle oynamadi, nazikce geri cevirdiler de. Sivas ve Rize'ye gelmedim ama ondan onceki

Malatya bulusmasinda vardim. Ayrica bir seyleri gorebilmek icin illa bulusmalarin hepsinde olmak gerekmiyor, Allah'a sukur neyin ne oldugunu gorebiliyorum. Bilirkisi diyorsan evet bilirkisiyim.

Savaş baltanı ne zaman toprağa gömecen merakımdan sordum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuva olmazsa(yakın arkadas olmadıkca) yesilin kırmızıyla maç yapma sansı cok az!

Ama gerçekten haklılık payı var kırmızı birisi için benim gibi birisiyle oynamak eziyet verici olsa gerek. ( Acemi birisi olunca herşeyi yapmak daha kolay gibi dalagalı sözler antrenmanlarda çok çok söylüyorlar :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..