Jump to content
Masatenisi.org Forum

Zoran Primorac 7000 Tahtası

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba,

Bu hazır raketin tahtası nedir ve özelliklerini bilen varmıdır? (ALL, OFF ?)

Ayrıca ucuz ve hızlı olması adına ileridede daha pro raket toplamayı düşündüğüm için öncelikli olarak bu tahtayı FH DHS Hurricane NEO 3 ve BH 729 Super ile denemeyi düşünüyorum. Maksat elim ısınsın, daha pro raket toplamak için zaman ve tecrübe kazanıp hemen pişman olmayayyım!

Acaba uyarmı, ne önerirsiniz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında 1-2 haftadır bir tanıdığmdan eski FH bryce ve BH sriver olan raket ödünç aldım. Muhtemelen her ikiside 2mm olabilir. Tahta ise Dunlop ama pro. olduğunu düşünmüyorum.

Bryce ile aram iyi FH rahat oynuyorum. İyi topspin ürtebiliyorum. Ama daha fazla spin istiyorum düz oynuyomuşum ve yan spin veremiyomuşum gibi geliyor bu lastikle. Kesmelerde daha fazla spin istiyorum. Bu sebeple bazen Srivera geçiyorum topu daha iti tutup daha iyi hissettiryor diye ama daha dikkatli olmak gerekiyor ve yavaş kalıyor gibi, Kontrolü daha kötü gibi geliyor bana ayrıca!

Bununla beraber BH Sriverla bazen masa dışına kaçırabiliyorum. Belki oyun sitilimden kaynaklanıyor?

Anlatabildimmi bilemiyorum?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim ucuz hazır raketlerden sonra kaliteli diyebileceğim ilk tahtam Primorak 7000 idi. Surveyor'un dediği gibi lastiklerini söküp tahtayı kullanayım dedim, lastik ile beraber tahtanın üst tabakasıda söküldü. Yalnız bryce ve sriver ile oynuyorsan bu hazır kombi sana çok yetersiz gelir. Ayrıca Bryce lastiğin spini yetersiz gibi geliyorsa sana, wakaba lastikli Primorac 7000'den hiç hoşlanmazsın. Kombi Off sınıfı diye geçiyor ama alakası yok. Ancak All + olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..