Jump to content
Masatenisi.org Forum

Haydarpaşa'da Kurs

Guest YusufEnes3

Recommended Posts

Haydarpaşadaki dernekte eğitim almanın şartları nelerdir? Ücreti ne kadardır? Takım olarak eğitim talebinde bulunulduğunda nasıl bir tarife uygulanır ? Bu konular hakkında bilgisi olan varsa yardım istiyorum... Özelliklede sayın Hacı Barış beye sesleniyorum... Hala orada eğitim almaktamısınız efemm??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

haydarpaşa'daki çalışmalara 1,5 aydır düzenli olarak katılamıyorum. ancak son bıraktığımdaki durumu iletebilirim. kişi başına aylık 50 YTL kurs ücreti. bu ücret aynı zamanda çalışma günleri dışında salonu kullanmayı da kapsıyor. eğer değişmedi ise çarşamba ve cuma akşamları 19.00 civarında başlıyor. her bir çalışma en az 2 saat sürüyor, duruma göre uzadığı da oluyor tabi. tahmin edileceği üzere süre doldu hadi dükkanı kapatıyoruz denmiyor. takım halinde bir çalışma için nasıl bir tarife uygulanır bilemiyorum doğrusu, en doğru ve güncel bilgi dernekten alınır.

düzenli katılabildiğim dönemlerde kendi adıma çok yararını gördüğümü söyleyebilirim. ekip olarak ve bir hocanın gözetiminde olmadığı zamanlarda antrenman yapmaktansa hemen maç yapmaya hevesli olanlardanım. çalışmalarda en az 1,5 saat antrenman, sonunda da maç yapıyoruz. o yüzden antrenman eksiğini gideriyor.

derneğin 0 216 325 60 35 nolu telefonundan Ferit bey veya Fulya hanıma ulaşarak güncel bilgi alınabilir.

selamlar

Barış

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yusuf ben haydarpaşadaki salonu görmeni isterim, git bir gör, ferit abi ve fulya ablayla tanış... hafta sonu turnuvalar düzenleniyor onlara da katılma şansın olur. benden söylemesi :thup:

NurdaN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili nurdan

ilgin için teşekkürler öncelikle. Ben zaten haydarpaşaya bir çok kereler gidip geldim oynadım turnuvalara katıldım. Seninde tavsiyende olduğu gibi bende insanların orayı bi gidip görmelerini ferit abi ve fulya ablayla tanışmalarını isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

forma bugün üye oldum. aslında şişlide oturuyorum ama haydarpaşa çok da uzak sayılmaz, irtibat telefonu-açık adres bilgilerine nasıl ulaşabilirim, herhangi bir seviye aranır mı kurs için bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen.teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..