Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çin Lastiği Mi Yoksa Avrupa-Japon Lastiği Mi Sizin Tercihiniz Hangisi?

maske

Çin lastiği mi yoksa Avrupa-Japon lastiği mi?  

61 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

backhandde çin lastiği (friendship super fx blue sponge benim tercihim) forehandde ise melez sayılabilecek Xiom tercihimdir..her iki tarafa çin lastiği denedim fakat olduramadım,her iki tarafa melez denediğimde de olduramadım:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...
  • 1 month later...

Bence Her Türlü Çin Lastikleri!!! Fakat Bendede Avrupa-Japon Vardı.İlk Raketim Dunlop'tu Başlangıç İçin İyi Sonra Butterfly Platin Aldım Şimdi Ekstradan Platin Plus Var... Hazır Raket Tercih Ediyordum Çünkü Aldığım Raketi Çok Kötü Yapıştırmışlar :( Neyse Her Türlü Çin Raketleri Ama Kullana Bilene Bende Kullanamıyorum... Kullanabilene Çin İyi Bence

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence Her Türlü Çin Lastikleri!!! Fakat Bendede Avrupa-Japon Vardı.İlk Raketim Dunlop'tu Başlangıç İçin İyi Sonra Butterfly Platin Aldım Şimdi Ekstradan Platin Plus Var... Hazır Raket Tercih Ediyordum Çünkü Aldığım Raketi Çok Kötü Yapıştırmışlar :( Neyse Her Türlü Çin Raketleri Ama Kullana Bilene Bende Kullanamıyorum... Kullanabilene Çin İyi Bence

Burnumun ucunu göremiyorum da bu yazı bile bana fazla geldi..

Böyle bir iki yazı daha okursam, kesin kör olurum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..