Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ttnpp.com Sitesi Güvenilir Mi ?

Recommended Posts

bu bahsedilen kargo ücreti ki şayet benim 14 tl tuttu eve teslim kargomu ? yoksa bi merkeze mi geliyor

PTT yoluyla eve geliyor. Ancak takipte olun , zira apartman kapısına bırakıp gittikleri vakidir. Aslında en güzeli internetten takip numarası ( tracking number ) ile takip edip ilinizin PTT dağıtım merkezine gelince gidip teslim almak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

Ben 19.10.2012 de ttnpp.com sitesinden alışveriş yaptım sitede ortalama 1 ay a yakın bekledikten sonra hala sitede prosesing yazyordu baktım artık olacak gibi değil paypal üzezrinden satışı iptal ettim. Benzer olay bir arkadaşımın başına daha geldi onun neredeyse 2 ay olarak ama hala ürün prosessing yazıyor. Eline nezaman geçer bilinmez

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sitede iletişim bilgilerinden yetkiliye ingilizce bir mail atın. Sipariş kodunu yazın ve durumunu sorun. Büyük ihtimal ürünlerin elinde olmadığını, tedarik sürecinde olduğunu söyleyecek ve size ya alternatif ürünler sunacak ya da siparişinizi iptal etmenizi önerecek. Karar size kalmış kısacası.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

Eski konuyu hortlatacağım ama aynı başlıkta yeni konu açmayayım dedim. Bu ttnpp sitesinde avrupa japon lastikler var örn. Donic Bluefire 38$ diyorlar ki avrupa sitelerinde bile en ucuz 37Euro, fiyat olarak çok iyi ama acaba bu lastikler orjinal midir yoksa çan çin klon mudur? Alan varmı acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eski konuyu hortlatacağım ama aynı başlıkta yeni konu açmayayım dedim. Bu ttnpp sitesinde avrupa japon lastikler var örn. Donic Bluefire 38$ diyorlar ki avrupa sitelerinde bile en ucuz 37Euro, fiyat olarak çok iyi ama acaba bu lastikler orjinal midir yoksa çan çin klon mudur? Alan varmı acaba?

Donic lastiklerde birçoğunda kargo bedava

always-free-shipping.gif

Yazıyorsa kargo ücreti almıyorlar.

Ben Donic BF m2 aldım orjinaldi bir problem çıkmadı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Arkadaşlar bu bahsettiginiz site fiyatlar yuksek.ben tabletennis11. Com sitesidende 5.alisverisimi yaptim.maillere kisa surede cevap veriyorlar.ilgililer.takip nosu veriyorlar.bazi tahta ve lastik lerde cok indirimli.40 euroyu geçince kargo ucretsiz.tavsiye ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de bu siteden 8-10 alışveriş yaptım. Hiçbir problem çıkmadı. Donic Bluefire lastiklerden de aldım. Acuda serisinden de aldım. Hepsi orjinaldi hiçbir problemi yoktu. Donic Bluefire serisi zaten yeni bir seri dolayısıyla bu lastiklerde beklemiş olma-bayat olma problemi olmaz.

Sadece son alışverişimde 3 çeşit (6 adet) lastik siparişi vermiştim. Önceleri 1-2 gün içinde kargoya verirken bu sipariş 1 hafta geçtiği halde kargoya verilmedi. Üst üste 2 mail attığım ve sebebi sorduğum halde cevap dönmedi. Daha sonra paypal üzerinden şikayet açtım ve para iadesi yapıldı. Para iadesi sırasında içlerinden Bluefire M2 kırmızı stokta olmadığından kargolamakta geciktiğini bildirdi. Yani iletişim problemi yaşadım. Ama neticede ödemeyi paypal üzerinden yaptığım için sorunsuz bir şekilde para iadesi aldım. Bu iletişim problemine rağmen fiyatlarını ve ürün kalitesini göz önünde bulundurunca yine de tavsiye edebileceğim bir sitedir. Alışveriş yapmaya devam edeceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...

ttnpp sitesinden alışveriş yapmak istiyorum ama kaygılarım var. Önce dhs tek yıldız top almak istedim, fiyatının çok düşük olmasından şüphelendim, bazı yabancı forumlarda da topların sahte olup olmadığına dair tartışma görünce vazgeçtim.

http://ttnpp.com/store/1-star/122-dhs-1-stars-balls-white-x-144-1-gross-39.html

Şimdi Avalox p500 almak istiyorum fakat fiyatı diğer sitelere oranla oldukça ucuz.

http://ttnpp.com/store/116-avalox

TT11'de 58 euro burada, 39 dolar. Herkes güvenilir olduğunu yazmış ama İsveç yapımı bir raketin çin'de bu kadar ucuza satılması bende şüphe yarattı.

Fikrinizi paylaşırsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..