Jump to content
Masatenisi.org Forum

Cin Milli Takım Kampı

Kerem Erböke

Recommended Posts

Merhaba

nette dolaşırken gördüm http://www.cntttc.org/index.asp bu siteden çin milli takımı çalışma kampına 15/30/45/60 günlük katılımlar yapabiliyorsunuz.

Yemek kalıcak yer eğitim vs dahil

:)

ısınmaya tam 20 dakika ayırmışlar. vaktiniz olursa bakın sadece fiyatları anlayamadım onlar usd mi yoksa başka para birimi mi ?

Selamlar

Kerem

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çin'in bir kenti... Gidiyorsun orada sana raket ve kıyafet vs veriyorlar... Yemeğinden suyuna ne zaman yatacağına kadar bakıyorlar yaş sınırı var yalnız 50 yaşına kadar alıyorlar..

Eti senin kemiği de .... gibi

Ben çok katılmak isterdim zira kiloda verdirir ayrıca disiplinli bir ortam uzmanlar öğretiyorlar vs. vs...

sorun biraz pahallı olması zira buradan çine gitmet çok pahallı ayrıca orasın da biraz maliyetli gibi geldi bana....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Costs include:

the accompanied translator and driver

yani

Fiyata dahil olanlar:

yanınızda

tercüman ve şoför

15 günlükler ortalama günlük 100$. O kadar şeyin yanına bir de adam başı tercüman mı verecekler acaba?

Bir de yanlış anlamadıysam sigorta kapsamında ödenecek para 36,000$. Çin ortalamasına göre bayağı yüksek bir para aslında.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hakan bey ttrating turnuvasını zonguldakta yapmak için çalışmlara başladım. yemek işini sabah öğle akşam 15 tl ye ayarladım. yatacak yer sorununu da gençliksporla görüşecem büyük ihtimal halledecem. siz 16 sporcuyu ayarlayın salonda hazır sizden haber bekliyorum. yatacak yer işini bedava ayarlayabilirsem yapalım turnuvayı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..