Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ktl King Kong Carbon

Recommended Posts

arkadaşlar tahtam bugün geldi. oynadım müthiş hızlı hatta ebenholz 7 ile oynuyordum dahada hızlısı. his çok iyi topun tahtaya verdiği titreşim çok az ve güzel ben beğendim. fiyatı da çok uygun. 300 lira tahtalara verme dönemi bitti benim için. tahta 80 lira. ben beğendim denemenizi tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar tahtam bugün geldi. oynadım müthiş hızlı hatta ebenholz 7 ile oynuyordum dahada hızlısı. his çok iyi topun tahtaya verdiği titreşim çok az ve güzel ben beğendim. fiyatı da çok uygun. 300 lira tahtalara verme dönemi bitti benim için. tahta 80 lira. ben beğendim denemenizi tavsiye ederim.

nereden aldınız. ? ben ebay da bulabildim. yurt içinde satan yok henüz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üstadım elbetteki öyle. Ama şu sert tahta yumuşak lastik olayı var ya. ondan merak ettim.forumu çok gezdim.pek çok kişi sert tahta yumuşak lastik diyor. ama iş senin dediğin gibi. mesela imzamdaki mevcut tahtamda yumuşak lastikler orta mesafede iyi. ama kısa mesafede çok zıplak kalıyorlar.o nedenle orta sertlikte veya ince lastiklere döndüm.hatta senin tavsiyenle yaptığım ikinci kombide lastikler orta sertlikte.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

efeeeennndimm. tahtamızı aldık. Öncelikle çin malı olduğu için öyle ahım şahım işçilik beklemediğimizden hayal kırıklığı olmadı. FL sap aldım. Ama daha önce oynadığım tüm FL saplardan 1 cm daha kısa.hafif denebilecek bir tahta. Ama lastiksiz halinde bile dengesiz olduğu hissine kapılıyor insan. FH kısmına andro hexer duro, BH kısmına donic coppa x3 yapıştırdık. Sonuç; kafa kısmı aşağı düşen son derece dengesiz bir tahta. Belki sensitec tahtaya alıştığım için öyle gelmiştir, ama benim yorumum bu. birkaç sefer oynadım. cık. :down: . canım sensitec tahtama geri döndüm.

NOT: Acemi yorumudur. Ustalara kusur ettiysem affola. :whistle:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kafasının ağır olması bir özellik. Kimi sevmez kimi sever. Tamamen raketi tutuş şekli, vuruş stili ile alakalı. Sensitec gibi kafası hafif bir tahtadan sonra garip gelmiştir kesin. Ama 1 ay kullansanız sonradan da sensitec garip gelecek ona emin olun.

Belki kafasının en üst kısmını 0.3mm zımparayla alırsanız dengeden memnun kalabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..