Jump to content
Masatenisi.org Forum

9.forum Buluşması Katılımcı Kayıt Listesi

Recommended Posts

14-15 TEMMUZ 2012 KOCAELİ 9. FORUM BULUŞMASINA KATILACAK ARKADAŞLAR

KESİN KATILACAK ARKADAŞLAR İSMLERİNİ YAZDIRMAYA BAŞLASINLARR.

KONAKLAMA HAKKINDA BİLGİ:

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KREDİLİ YURTLAR KURUMU (ÜCRETSİZ)

OTEL ASYA ***: ODA+KAHVALTI TEK KİŞİ;75TL ÇİFT KİŞİ 120TL ÜÇ KİŞİ 150 ( ŞEHİR MERKEZİNDE ) 0 262 321 31 25

KOZLUCA OTEL ***ODA+KAHVALTI TEK KİŞİ 70 ÇİFT KİŞİ 80 ÜÇ KİŞİ 110 (ŞEHİR MERKEZİNDE ) 0 262 331 20 14

NOT: AYNI TARİHTE PRO TOUR YÜZME ŞAMPIYONASI YAPILACAKTIR. KONAKLAMADA SIKINTI YAŞAMAMAK İÇİN YUKARIDA

YAZILI NUMARALARDAN ERKEN REZERVE YAPTIRABİLİRSİNİZ

MAÇLAR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ GAZANFER BİLGE SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR

MELİH BUĞUR 0507 987 18 48 melihbugur@gmail.com www.kocaelimasatenisi.org.tr

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

isimler aşağıdaki linkte yazılı abi.. (başlığın 2. mesajı) başlığa yazılan her yeni ismi listeye ekliyorum. sana yardımcı olmak amacıyla önceden hazırlamaya başlamıştım. tahmini olarak oyuncu seviyeleri, toplam oyuncu sayıları ve diğer istatistikler listede mevcut.

http://www.masatenisi.org/forums/topic/13053-9forum-buluthmasy-kocaeli/#entry82639

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melih hocam, forum buluşmasındaki gayretlerin ve bizlere sağladığın imkanlar için şimdiden sana çok teşekkür ederim. Kalacak yer konusu bizim her buluşmamızda oynanacak salon kadar önemli bir yer tutuyor. Çünkü gerçekten hangi şehirde yaparsak yapalım çekirdek bir grubumuz var ve bu grup öğrenci vs... olduğundan dolayı kalacak yerin maddi olarak uygun olması önemli. Farkındaysan senle konuştuğumuz zaman ilk önce bu 20-30 kişinin kalacağı bir yurt olması önemli demiştim. Sen duyarlı davranarak bu konuyu halledeceğini ve hiç bir sorun yaşamayacağımızı belirttin ve bu sözünü tutarak salon dahil artık katılım dışında hiç bir sorunumuzun kalmadığını ispatladın.

Bu organizasyonda gösterdiğin çaba için sana tüm üyelerimiz adına şimdiden çok teşekkür ederim.

Forum buluşmamıza katılacak üyelerimiz zaten beraber güzel vakit ve zevkli maçlar yapmak için her sene fedakarlık yapıp geliyorlar. Bir aile olduğumuzun farkında birlik beraberlik ve en önemlisi sporcu kişilikleri ile dostça ve centilmence güzel bir hafta sonu geçirip diğer buluşmayı bekliyorlar.

Bu nedenle adı üstünde forum buluşması adı altında düzenlediğimiz bu etkinliğe katılmanın yegane şartı üye olmak. Üye olmayan ve yinede katılmak isteyen arkadaşlarımızı buluşmamıza kabul etmeyeceğimizi sizinle gelmek isteyen kişilere mutlaka iletmenizi istiyorum. Üye olmak şart. Üye tarihi vermeyelim. 1-2 gün önceden bile üye olacak kişiler olabilir kabul ediyoruz. Ancak suistimal edilmemeli ve devamlılık elbette istiyoruz. Sonuçta takip ediyoruz.

Bu seneki buluşmamız İstanbul'da sayılır ve katılım yüksek olacak diye düşünüyoruz. Baktım şu an 66 üye katılacak görünüyor. Bence çok artacak ama bu katılım bile şu anda harika bir turnuva için yeterli ve bol maç demek.

Melih hocam bizlerin rahat etmesi için gerçekten çok çabalıyor ve evlilik hazırlıklarına rağmen bizi ilk plana koymuş durumda :)

Sık sık kendisiyle görüşerek bilgi alış verişi yapıyoruz. Bu sene sponsor ve ödül gibi girişimleri ben istemiyorum. Çünkü sadece ödül için gelindiği yönünde düşünceler var gördüğüm kadarıyla. Ben buna inanmıyorum ama zaten Melih hocam kupa ve madalya ayarlamaya çalışıyor, hatta ayarladı diyebilirim. Aslında ona bile gerek yok. Beraber olup güzel vakit geçirmek bizim için bir ödül ve madalya olmalı zaten. Güzel anılar biliyorsunuz silinmiyor hiçbirimizin hafızasından.

Bu nedenle katılacak herkese güzel vakit geçirmelerini diliyorum. Herhangi bir sorunu olan üyelerimiz olursa mutlaka bana ulaşmalarını istiyorum. Her konuda imkanlar el verdiği sürece gerekli yardımı yapmaya hazırız. Unutmayın biz bir aileyiz ve beraber olmak istiyoruz.

Hepiniz sağlıcakla kalın...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada katılımcılarımızdan anı olarak t-shirt isteyenlerin de mesaj atıp hangi boy t-shirt giydiklerini de yazmalarını rica edeceğim.

Geçen senelerde 12 TL civarına mal etmiştik bu sene de o civar birşey olur diye düşünüyorum.

fiyat kesinleşsin onu da buradan bildireceğim.

Bir de hesap umarası verilir isteyenler oraya havale yapar. Herhalde ilk turnuvada yaptırdığımız siyah renk ve sıfır yaka t-shirtler yaptırılacak. Bence çok güzel t-shirtler ve yıllar sonra bile hala üyelerimizin üzerinde görünce anılarım canlanıyor gerçekten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada katılımcılarımızdan anı olarak t-shirt isteyenlerin de mesaj atıp hangi boy t-shirt giydiklerini de yazmalarını rica edeceğim.

Geçen senelerde 12 TL civarına mal etmiştik bu sene de o civar birşey olur diye düşünüyorum.

fiyat kesinleşsin onu da buradan bildireceğim.

Bir de hesap umarası verilir isteyenler oraya havale yapar. Herhalde ilk turnuvada yaptırdığımız siyah renk ve sıfır yaka t-shirtler yaptırılacak. Bence çok güzel t-shirtler ve yıllar sonra bile hala üyelerimizin üzerinde görünce anılarım canlanıyor gerçekten.

Bende de var o ilk tshirtlerden ( sanırım togay yaptırmıştı ) bedeni buraya mı yazlım özel mesajmı...Bu arada ilk tshirtümü açık artırmayla satabilirim. tarihi değeri var ne de olsa :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet arkadaşlar forum buluşmasına çok az bir süremiz kaldıı..kyk yurdunda kalmak isteyenler lütfen benimle iletişime geçsin.

melih buğur 0507 987 18 48

Melih selam

yurtta kalacaklar için bir konu başlığı açmamız daha sağlıklı olabilir diye düşünüyorum. zira söz uçar yazı kalır. seninde takibini yapabileceğin , her an bakıp güncellemeleri görebileceğin bir bilgilendirme kaydı oluşmuş olur. tabii ki senin işine karışmak gibi bir niyetim yok. bir fikirdi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

isimler aşağıdaki linkte yazılı abi.. (başlığın 2. mesajı) başlığa yazılan her yeni ismi listeye ekliyorum. sana yardımcı olmak amacıyla önceden hazırlamaya başlamıştım. tahmini olarak oyuncu seviyeleri, toplam oyuncu sayıları ve diğer istatistikler listede mevcut.

http://www.masatenis...eli/#entry82639

fatih baykan ekleyebilirmisiniz
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:alkis: kayıt listesinden yurtta klacaklar için işaretlendirme yapıla bilir oda mantıklı mesala ben hep yurtta kaldım şuanakadar gayette menunum enesbey sen gel yeterki masaların uzerine uyku tulumu sereriz öle yatarız orda :tpdance:

Tahsinim senin gibi samimi insanlarla olduktan sonra sokakta yatsam problem değil. İnşallah masa tenisi dolu ( hem sohbet muhabbet hem oyun anlamında ) iki gün geçiririz hep birlikte..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cumadan gitmeye çalışacam bakalım cuma masalar kurulucak sabahtan öğlen orda olacağım kesin deil olmasa cumartesi sabahtan yolda olacaz saat 8.30 da salonda olacaz alalhın izniyle şimdiden heyecan bastı en guzeli ve eglenceli takım maçları olacak enesbey inşallah aynı takıma düşeriz bu arada ne yaptın en son maçı 2.1 geriydeydin inaşşalah almışsın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..