Jump to content
Masatenisi.org Forum

9.forum Buluşması Katılımcı Kayıt Listesi

Recommended Posts

Bora özellikle sonradan üye olanları işaretler misin listede. Buluşmaya kaçı gelecek çok merak ediyorum. Son 1 hafta içinde ''biz de geliyoruz'' diyen çok kişi çıktı ama bunların yarısı (belki de tamamı) gelmeyebilir. O yüzden lütfen gerçekten gelecek olanlar isimlerini yazdırsınlar yahut gelemeyecek olanlar da en azından Cuma gününe kadar kesin haber versinler. Çünkü bu kadar kişiyi organize etmek gerçekten zor iş. Cumartesi sabahı daha az ya da daha çok kişiyle karşılaşabiliriz salonda, sürpriz olmasın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ekledim abi, yazdım yanına gri renkle. renk tonu kalmadı artık hepsini kullandık nerdeyse. ben de kalmadım bittim, neyseki 2-3 gün kaldı.. bi daha liste yaparmıyım bilmiyorum ama yaparım herhalde herşey sizler için :D

Bora'ya bu katkılarından ötürü bir hediye (lastik olur, tahta olur, plaket olur) verilse ne güzel olur :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben son anda gelmeye karar verdim. umarım geç değildir.

Yusuf AYDIN- kyk'da kalmak istiyorum

Ankaradan geleceğim.

iligilenen arkadaşlara teşekkürler

görüşmek üzere

vay be yusuf.. seninle teeee 2008'den yarım kalan bi maçımız vardı (ankara buluşmasında tribünün üstüneki ince masada oynarken bizim maçın anonsu gelmişti), onu tamamlayalım artık :D gelmene çok sevindim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vay be yusuf.. seninle teeee 2008'den yarım kalan bi maçımız vardı (ankara buluşmasında tribünün üstüneki ince masada oynarken bizim maçın anonsu gelmişti), onu tamamlayalım artık :D gelmene çok sevindim...

vay be,duygulandım şimdi :pembe: tamam tamamlayalım :thup: sağolasın. ben de akşam herhalde 9-10 gibi orada olurum. kyk'ya o saatlerde otobüs var mıdır acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..