Jump to content
Masatenisi.org Forum

9.forum Buluşması Katılımcı Kayıt Listesi

Recommended Posts

:dans::tpdance: Yurt Diskosuna Katılacakların Listesi :tpdance: :dans:

1- öz hakiki wang bora the unlimited list maker

2- çaaaaaaaaaaaaaaaaan

3- dahsin abi

4- yan odadan saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadettin abi

5- dünya şampiyonu sporcumuz furkan

6- küçük onur (artık büyümüştür gerçi)

7- hangi can mertcan (neyseki cem değil)

..ve daha nicelerini bekliyoruz

nerede çokluk, orada BO............................................................L muhabbet

* damsız girilmez (öhöm öhöm)

* 18 yaşından küçükler de velisiz giremez. (ama mehmet'le girebilir falan :oogh:)

* gece sonunda köpük partisi

* sınırsız çekirdek ve gazoz

* dahsin abiden kıyamet alametleri

* saaaaaadettin abi herşeye açıklık getiriyor

Herşeye açıklık getirmem için gelmem gerek di mi? Adımı yazdırdım sanıyordum ama atlamışım..

Ama buluşma listesinde her daim adım olsun.. KYK olabildiğince kalabalık olsun.. Olsun ki, eğlenceside muhabbetide bol olsun..

Görüşmek üzere...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herşeye açıklık getirmem için gelmem gerek di mi? Adımı yazdırdım sanıyordum ama atlamışım..

Ama buluşma listesinde her daim adım olsun.. KYK olabildiğince kalabalık olsun.. Olsun ki, eğlenceside muhabbetide bol olsun..

Görüşmek üzere...

Bende ismini göremeyenci işkillenmiştim Saadettin abi.

Şimdi tamam oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bazıları turnuvadan bahsediyor ne turnuvası forum buluşması bu insanların birbirleriyel kaynaşması turnuvası diyelim daha iyi olur dimi yanlışmıyım etkinlik piknik te die biliriz burda en son masatenisi olur yani hersene duzenlenen bu organizasyona biz forum buluşması die biliyoruz tabiki maçlar olacak oynanacak ama ilki forum yani insanların kaynaşma turnuvası....... :dans::bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kürşad Gültekin

Osman Özmen

Biraz geç oldu ama anca işte. KYK'ya eklenebilme şansımız var mıdır ?

dostum kayıt listesi üstünde iletişim bilgileri var. arayıp öğrenebilirsin. ben yinede seni listeye eklerim tabi. sonuçta organizasyonla bir bağım yok, sadece liste tutuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

alpaslan hocam servislerimi sevmiyorsunuz bende sizn kabak gibi an lastiginiginizi sevemedim kendimi yırttım sayı alayım diye sizden ama maleysef maglup oldum size az kaldı yeni raketle yenş lastikle bahanem kalmadı bakalım yene bilecekmiyi

m sizi

bu sene biraz daha antremansızım sadece o ortamda kendimi cok iyi hisseettiğim ve masatenisiyle dinlendiğim icin bulusmaları kacırmamak adına geliyorum.eminim bu sefer yenersiniz ..cuma orda olmaya calıscam sen ısınmadan ilk macı senle yapalim belki o zaman sansım olur;)
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora ve Melih kardeşim ve diğer tüm forum üyeleri selamlar. Bizde Konya'dan 3 ya da 4 kişilik bir kafile olarak gelmeyi düşünüyoruz. Ben geliyorum beni listeye ekleyebilirsiniz(Muammer Çokyürür) diğer Konya'dan katılımcıları da organize edebilirsek dediğim sayıda kişi olarak geleceğiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora ve Melih kardeşim ve diğer tüm forum üyeleri selamlar. Bizde Konya'dan 3 ya da 4 kişilik bir kafile olarak gelmeyi düşünüyoruz. Ben geliyorum beni listeye ekleyebilirsiniz(Muammer Çokyürür) diğer Konya'dan katılımcıları da organize edebilirsek dediğim sayıda kişi olarak geleceğiz.

Bekliyoruz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam.. soyadınız Kökcü mü Kökçü mü? :D

bu arada ekipmanlarınızı imza haline getirmek ve siz yazmadan, her mesajınızın altında otomatik olarak çıkmasını istiyorsanız; sağ üst menüden isminize tıkladıktan sonra açılan sayfadaki sol bloktan "imzayı değiştir" butonuna tıklayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam.. soyadınız Kökcü mü Kökçü mü? :D

bu arada ekipmanlarınızı imza haline getirmek ve siz yazmadan, her mesajınızın altında otomatik olarak çıkmasını istiyorsanız; sağ üst menüden isminize tıkladıktan sonra açılan sayfadaki sol bloktan "imzayı değiştir" butonuna tıklayın.

senene len :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

KYK'da kalacak olanların forumda bunu belirmesi yeterlimi? Yoksa kredi yurtlara telefon edip rezervasyon mu yaptırmak gerekli?

organizator herşeyı halletmiş telefon falan açmayın yurtlar kurumuna buda nerden cıktı şimdi yurtta zaten bedava kalacaz bide orayı karıştırısanız bu sefer ucrete tabi tutarlar bizi şuan orda kalacak olan herkes ucretsiz sağolsun melihbey herşeyı enguzel birşekilde ayarlamıştır zaten bu durmda otelde kalacak adam kalmadı hepsi yurtta
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

organizator herşeyı halletmiş telefon falan açmayın yurtlar kurumuna buda nerden cıktı şimdi yurtta zaten bedava kalacaz bide orayı karıştırısanız bu sefer ucrete tabi tutarlar bizi şuan orda kalacak olan herkes ucretsiz sağolsun melihbey herşeyı enguzel birşekilde ayarlamıştır zaten bu durmda otelde kalacak adam kalmadı hepsi yurtta

Tahsin abi bildiğim kadarıyla yurtlar paralı oldu. Daha doğrusu bu KYK'nın aldığı yeni bir kararmış ama cüzi bir miktar diye biliyorum ben. 10 tlydi herhalde yanlış söylemiyeyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..