Jump to content
Masatenisi.org Forum

9.forum Buluşması Katılımcı Kayıt Listesi

Recommended Posts

Bu listeye eklenen isimlerin hepsi uye degil mi?

Selam,

üye olup olmadıklarını araştırmadım ama şöyle bir örnek vereceğim:

bizim salondakilerin hepsi malum şu siteye üyeler ve salonun açılış kapanış saatleri olsun tüm duyuruları salonun kendi sitesinden ve facebookdan yapıyoruz. O kadar meraklı olmalarına rağmen (kaç puan aldım /verdim, turnuva saati vs...) halen bilgisayar ve interneti kullanmayan çok üyemiz var ve "benim yerime bakar mısın? beni de şu turnuvaya yazar mısın ? Ne forum sitesi, o da ne? vs..." diyorlar...

İzmit buluşması için de kesin ve net kurallar açıklanmadığı için yapacak bir şey yok, ismi bir şekilde yazılanlar kabul edilecek. Hatta İzmit'ten sadece 4 katılımcı gözüküyor. Bu rakam son günlerde kesinlikle artacaktır herhalde, hatta listede ismi olmayanlarla da gelecek bence....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mustafa Akarı...KAN kırmızı torbaya koyun...sakın torbanın ağzınıda hiç açmayın ...ben diyeceğimi dedim .....gerisi size kalmış..

Bu bir kan gövdeyi götürmesin uyarısı mı. Hani beni pek ilgilendirmiyor da sorayım dedim. Zira benim kızarmam için daha çok var vesselam...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..