Jump to content
Masatenisi.org Forum

En Sinir Olduğunuz (Veya Sevmediğiniz ) Oyuncu ?

davyjones

En sinir olduğunuz (veya sevmediğiniz ) oyuncu ?  

100 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Aslında seyrettiğim maçlarda profesyonel oyuncular rakibinin gözünün içine bakıp bağırıyorlar aslında aldıkları sayıdan dolayı başarı sevinci için değilde nasıl seni yeniyorum, bak sayı böyle alınır gibi...

aslında oyun kişinin direk kendine güveni ve o anki mood'u ile ilgili olduğu için bağırtılar bana eskisi gibi rahatsız edici gelmediği gibi beğeniyorumda...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Chen Weixing'da listede olsaydı fena olmazdı aslında :fildir:

Weixing göründüğü gibi değil aslında, iyi bir kalbi var :tpdance: . Şaka bir yana çeşitli hareketler yapıyor ama sinirdenmi yapıyor eğlencesinemi hala anlamadım. Biraz matrak bir yapısı var sanki.

Ben rakibe doğru kol hareketi yaparak bağıranlara sinir olurum. Bunun neresi sevinme çığlığı onu hiç anlamadım. Resmen 'Nasıl g..rdim ama' türü bir hareket. Aslında ençok kızdığım, bu hareketlerin masa tenisinde olması. Gözümde daha elit insanların oynadığı bir spor gibi görünmesinden kaynaklanıyor galiba.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her alınan sayıdan sonra rakip oyuncunun gözünün içine baka baka cooooo çekmek veya sevinç gösterisinde bulunmak bana göre ise rakibe yapılan saygısızlıktır.Kendi benchine veyahaut boşluğa bakıp sevinmenin daha uygun bir davranış olduğunu düşünüyor ve zaten uygulamaya çalışıyorum.Sonucunda alınan bir sayı set değil maç ise hiç değil rakibinin yüzüne baka baka o kadar bağırmadan sonra maçı kaybedenlerin bu seferde yüzü yerden kalkmıyordur sanırım.Benim bazen dikkatimi çeken bir şey var canlı olarak seyrettiğim maçlardada gördüm banada bir iki kez denk geldi mesela rakibiniz sizden her yönüyle çok fazla bir oyuncu ise ama o maçta sizin en iyi gününüz onunda en kötü gününe denk geldinizde ve sizin yeneceğinizi anladığında sizin her sayı alışınızda hemen sizin yüzünüze bakıyor ki siz sevincinizi onun yüzüne karşı yapmış olasınız ve oda çamur yapsa ve yahut çok saygısızdı canımı sıktı o yüzden maçı bıraktım dese....Buda gizli çirkeflik heralde yada ben fazla hayal kurdum....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aaa evet uyuz mattenet ve onun birde fransız takım ark. daha vardı itici şey. brrrr insanı masatenisinden soğuturlar.

bu tip hareketleri sıkıysa teniste yapsınlar bklm, seyirci kendilerine öyle bir dönüyor ki her vuruşunda yuhalıyorlar, ağlayarak bitirirler maçı.

ama masatenisinde seyircinin etkisi çok az maça.

özetle mattenete bir oyda benden

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..