Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forumun Gece Kuşları

bellek

Recommended Posts

çalışan kesim olduğumuz için cumartesi pazar sadece oda yeterlimi bilmem ama şimdilik bukadar idman yapa biliriz 15 sene sonra emekli olduğumuzda idman gun sayısı artacak

idman sayısı artacak ama hızımız azalacak, refleksler bitecek... :sorry:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çalışan kesim olduğumuz için cumartesi pazar sadece oda yeterlimi bilmem ama şimdilik bukadar idman yapa biliriz 15 sene sonra emekli olduğumuzda idman gun sayısı artacak

Bu gençlik günlerini balayı günleri gibi düşün..

Emekli olduğunda da elin kolun belin tutmaz...

Antremanlarını bu gençlikte yaptın yaptın....sonrası yok desem..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bellek abi ramazanda belleğim doluydu onun için yatamıyordum kolay kolay şimdi sil baştan oldu akşam işten eve gelirken hemen gözler kapanıyor internette biraz direniyorum ama nafile bu sefer ayakta uyumaya başlıyom yani gercekten hafta içi zor gece kuşçuların arasına katılmak ama cuma cumartesi çok musaitim gece kuşçuluğuna :whistle::sleeping: :sleeping: :sleeping:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sağol kardeşim. bu arada ısparta'da yıldız milli takım kampı var. kampın antrenörlerinden biri, sevgili abimiz gökmen öçal... istersen onlara katıl, antrenmanlarını izle... çok faydası olacaktır... özellikle batuhan ulucak'ı seyretmelisin. çok yeteneklidir ve çok düzgün bir tekniği vardır. (gökmen abinin telefonunu istersen özelden veririm)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim kardeşim haber verdiler kamp var diye ama ıspartada değilim memlekete geldim gökmen abinin numarasını verebilirsen özelden iyi olur gittiğimde antreman yaparız bir de olcay hoca var mı kampta bilgin var mı

numarayı gönderdim. olcay hoca da kamptadır diye düşünüyorum ama emin değilim.

Bora cım hayırlı olsun ..Yakışır kardeşime.. :thup:

sağol ersun abicim. yaşasın bursa veteran derneği :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..