Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forumun Gece Kuşları

bellek

Recommended Posts

• 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Geçtiğimiz perşembe Tozkoparan daydım..... Sevan..Ongun..Serhat Abir ile karşılıklı çiftetelli oynadık..

Ben çaktım Ongun kesti Sevan patlattı Serhat kesti...Ben çolak Sevan solak ikide uzun pütürcü olunca tam orta oyununa döndü maç...

Az lafladık....Ongun nerelerdesin dedim buralardayım dedi...Pütürcüya muhabbeti başlatmadan bir anda kesiverdi..

İşte böyle güzel bir Tozkoparan günü yaşadık...

Efenim masalar gıcır ortam temiz vede güzeldi...

Vay be Vedat Milor gibi nerelerde güzel yümekler yenir gibi yazdım..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu günde Fenerin, Fransız kızların maçını seyretmeye gittim.. Fenerin 3-2 galibiyetiyle bitti..

Melek iki maçtada sıfır çekti..Kötü günündeydi heralde..Fenerin Tayvanlısı müthiş biri (uzaktan bakıldığında ki bende uzaktan baktım gözler zaten kelek, erkek çocuğu gibi yerinde duramıyor) o da iki maç yaptı ikisini de aldı.

Bizde oradan o gazla gelip Göztepe (Örnek Tepe) veteranda Serhatla bir ki vurup çifti maç yaptık ortam fena değildi ama aşırı rutubet vardı.

Bu günüde böyle yuvarladık...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İçimde kalıp sıkıntı yapacağıma anlatayım...

Göztepe veteranda Serhatla karşılıklı az bir vurup keyif yapacaktım ama tanımadığım iki üye ile çiftli maç yapmaya başladık..Problem değil diğer arkadaşları tanımadığımdan ben haliyle Serhatla beraber çift olurum diye düşünüyordum olamadım.

Üye arkadaşlardan biriyle ortak olduk yenildik problem değil..

Çiftleri değiştirdik ben diğer üye arkadaşla çift oldum başladık oynamaya setler 2-2 son set 10-8 öndeyiz 3 sayıyı peş peşe verdi. Sonunda 16-14 gibi maçı kaybettik..yine problem değil..

Benim son oynadığım ortak hırslı....maçın sonuna son setine gelinmiş bana sana nasıl top gelmesini istersin diye abuk bir soru sordu..Ülen maç bitti şimdimi aklına geldi..Bende oyununuzu oynayın turnuva değil bir artısı yok benim için farketmez siz kendi oyunuzu oynayıp zevkini alın der gibi bir laf ettim...

Maç bitti hızını alamadı..Bana söylediği lafa bakın...... gelen topları tanımıyorsunuz daha çok yol almanız gerekir diye bir cümle kurdu..Gereksiz bir soru olduğu için cevap bile vermedim...

Geleyim sıkıntıma bana bu cümleyi kurması onun problemi... benim için problem değil ama bu spor için problem..

Ülen ben bu spora yeni başlamış biri olsam bir daha bu spora bulaşmamak için elimden geleni yapardım..insan olan biri hiç tanımadığı birine böyle bir yaklaşımda bulunur mu..

Abi benden yaşlı ama benim 1982 yılında bu sporu bıraktığım zamanda bu veteran amca o yıllarda belki bu sporu bırakın masa tenisi.. pinpon olduğunun bile farkında değildi..

Hadi ben topu tanımıyorum daha çok yolum var..ama var...Ya siz takmışınız bir tarafa antiyi oynuyorsunuz...ama ne kadar oynuyorsunuz onun bile farkında değilsiniz..Sizin için bu oyun bitmiş son noktayı anti takarak koymuşsunuz gidecek bir yolunuz kalmamış...

Benim bilmediğim bir şeyi bana sonunda söyleyen bir babayiğit çıktı... Bu babayiğit topu çok iyi okuduğu için takmış antiyi vızır vızır oynuyor...yada...oynadığını sanıyor.....

Nediyem ki.... ilk defa gitmeme rağmen günüm yinede iyi geçti...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim son oynadığım ortak hırslı....maçın sonuna son setine gelinmiş bana sana nasıl top gelmesini istersin diye abuk bir soru sordu..Ülen maç bitti şimdimi aklına geldi..Bende oyununuzu oynayın turnuva değil bir artısı yok benim için farketmez siz kendi oyunuzu oynayıp zevkini alın der gibi bir laf ettim...

Maç bitti hızını alamadı..Bana söylediği lafa bakın...... gelen topları tanımıyorsunuz daha çok yol almanız gerekir diye bir cümle kurdu..Gereksiz bir soru olduğu için cevap bile vermedim...

teşhisi(!) koymuş. verdiği reçetede ne yazıyor peki? baş ağrısı ilacı mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizim camia bir acaip... yaş olmuş 50 üstü hala ergen kalanlar sidik yarıştıranlar var. birde 50 üstüne gelip çocukça sevinçlerini kaybetmeyenler ve en ufak bir şeyden bile mutlu olabilenler var ki onların ellerinden öperim. Sen Serhat abiyi de alıp gel tozkoparana Selim abi rövanşını yapçaz geçen seferki maçın. Evde minderlerin üzerine bellek yazdım spin çalışıyorum haberin ola

Tozkoparan yakın çok yol almana gerek yokmuş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Ne diyordum..yada nerede kalmıştım...

Kar lastiğin var mı...yoksa.... kızı vermeyecekler.!!!!

Ne dir bu ...bu kadar medya baskısı olur mu...

Kar yağdı yağacak hah bak yağıyor lastiksiz dışarı çıkmayın yoksa düşersiniz...Bir kar lastiği muhabbeti gidiyor...

Hele benim gibi İstanbul da yaşayıp senede 3 gün kar yağar yağmaz bir şehirde kar lastiği araca takmak ne kadar akıllıca bir türlü anlıyamıyorum...

Kar lastiğin yoksa trafik cezayı acımadan kessin...lastikçiler ellerinde kalan (patlıyan ) lastikleri satsın diye bir dümendir gidiyor..hayırlısı diyem...

Kar yağan 3 gün evde oturup ben dümeni (oyunu) bozarım....Tatar Ramazan...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..