Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forumun Gece Kuşları

bellek

Recommended Posts

dışarıda gezmek, tombala oynamak, çekirdek çıtlatıp victoria's secret izlemek yerine yeni yıla forumda giren bilal abimi canı gönülden kutluyorum. mehmet kardeşimi de tebrik ediyorum. (biri ona saatimin 06:00 ya kurulu olduğunu söylemiş olmalı)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dışarıda gezmek, tombala oynamak, çekirdek çıtlatıp victoria's secret izlemek yerine yeni yıla forumda giren bilal abimi canı gönülden kutluyorum. mehmet kardeşimi de tebrik ediyorum. (biri ona saatimin 06:00 ya kurulu olduğunu söylemiş olmalı)

Yılbaşı bu...çerez yemedim, gezmedim ama tombala oynadım..

Söyleseydin ya be abim victoria's secretin hangi kanalda olduğunu tombala oynamaz oturup onu seyrederdik..Forum bu güzellikler için var..Zamanında paylaş ki kaçırmayalım..

Bekle şimdi 2014'ü..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yılbaşı bu...çerez yemedim, gezmedim ama tombala oynadım..

Söyleseydin ya be abim victoria's secretin hangi kanalda olduğunu tombala oynamaz oturup onu seyrederdik..Forum bu güzellikler için var..Zamanında paylaş ki kaçırmayalım..

Bekle şimdi 2014'ü..

Bilseydim Adriana Lima yı izleyeceğini link atardım sana saat tam 00:00 da ne demek abi...Bir dahaki yıla artık...:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gece kuşuyum ayaklarına dolaşıp duruyorum...hiç bir şeye yaradığım yok..80 bin mesajı kaçırdım ama 800 bininci mesajı kimseye kaptırmayacağım..

Yandınız benden 800 bin inci mesaja kadar burada dolanıp duracağım artık kime piyango olarak çıkarım...bilmem..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

forumumuzun 80.000 mesajını atmış bulunmaktayım. vatana millete hayırlı olsun :)

inanmayanlar için...

screenshot20130105at231.png

Sayın Bora..beni mesaj numaratörüm takıldı heralde 80 bin den sonra 10 civarı mesaj attım.. Bizim nümaratör bir tık yapmadı..

Benim mesajların içeriği boş olduğundan.... forum yazılımı beni yazılarımı saymıyor heralde...

Bende burada ha babam de babam birşeyler yazmaya çalışıyorum..

Ben eskiden üye idim şimdi aza(t) oldum heralde...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

yanlış sokağa saptım herhalde, herkes nerede yahu?

gece-kusu.jpg

Bu sokağın adını Gece kuşu değilde...... Huzur sokağımı koysaydım..Çok miskinleştim çok...

İtalya Türkiye maçını oynanacağı gün bir arkadaş söylemese haberim olmayacaktı...Forum takvim etkinliklerinde tarih olarak vardı da ben mi bu maçın zamanını atladım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kamu Spotu...TV de devamlı dönüp dolanıyor ..ne reklamıdır bu..bir türlü anlıyamıyorum..

Bizim Evin Spotu..

Haftanın 3 günü spor salonuna gidiyorum... hanıma illallah geldi..Son gidişimde oğlum yalvaran gözlerle baba gitme dedi.. Hanımın gözleri doldu..Hop..dur.. demeye kalmadan benim külüstür raketi (hanım) kırdı attı..

Ne anladım ben bu spot işinden..

Kamu spotuda bunun gibi bir şey mi...??? Yada spota düşen pek işe yaramıyan mal gibi birşey mi..??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..