Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forumun Gece Kuşları

bellek

Recommended Posts

Hadi ben kendimi anlıyabiliyorum... eleğimi bir yerlere astım bulamıyorum... gecem gündüzüm belli değil.... okuyorum.. yazıp.. çiziyorum (bu aralar pek yazmadığım için doğal olarakda çizmiyorum).... Yani benim burda gecenin herhangi bir saatinde olma olasılığım çok yüksek vede doğal diyebilirim..Ama bazı genç arkadaşlar bir birleriyle yarışıyorlar en son forumu ben terkedeceğim benim haberim olmadan kuş uçmuyacak dercesine gece gündüz buradalar.

Ben baştan söyliyeyimde sonradan bozuşmayalım...En son forumdan ben çıkacağım... benden başkası forumda kalırsa (özelliklede genç arkadaşlar kulağını açsın)..birdaha söylemeden direk BANLARIM....

Hadi sıkıysa buyurun artık kalın...

Saygılarımlada diyeyim.

Sabıkalı Üye

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dün gece ikiye kadar arkadaşlarla sohbet muhabbet vardı vallahi sırf "olum bak ya gene pin pon a bakıyo nette" diye bir mahalle baskısına maruz kalmamak için bilgisayara elimi dahi uzatamadım :D

finaller başlıyor pazartesi günü atlatalım yaz tatili gecenin geç saati değil sabahın erken saatlerine kadar buradayız :tpdance: :tpdance: :tpdance:

:hehehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben üye girişi yapmadan bakıyorum bazen caiz midir sn bellek?

Caizmidir değilmidir onu hocalarımız karar vermesi daha uygun ve doğru olur..

Benim kararımı sorarsanız.... bu kaçamak (belden aşağıya girişde diyebiliriz) girişe ....Zındık olursunuz demeyi tek geçerim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi nerden de açtınız bu başlığı vallahi kendimi kaybettim millet gitsin diye bekliyorum bilgisayar başında :aptal2:

Boşuna bekleyip kendinizi yormayınız..

Dükkanı kapatmak için sırada bekliyen çok üye var.

Hepimiz insanoğluyuz.... güzel (bir forum) şeyleri bulunca kimsenin canı bırakıp gitmek istemiyor..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boşuna bekleyip kendinizi yormayınız..

Dükkanı kapatmak için sırada bekliyen çok üye var.

Hepimiz insanoğluyuz.... güzel (bir forum) şeyleri bulunca kimsenin canı bırakıp gitmek istemiyor..

Vallahi ben en son çıkarken kimse yoktu kapanışı ben yapıyorum demek ki diye düşünmüştüm ama dediğiniz gibi bekleyen çoktur

Forumumuzun içeriği o kadar zengin ki gün içerisinde de ya da gece de girseniz yeni bir şey ile karşılaşıyorsunuz

Masatenisi sevdasına herkes nöbette :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gece kuşluğunu da geçtim foruma girmekten kendimi alamıyorum

sonunda yüzüm gerçekten profil resmimdeki minyon gibi olacak galiba

gece kuşluğunu da geçtim foruma girmekten kendimi alamıyorum

sonunda yüzüm gerçekten profil resmimdeki minyon gibi olacak galiba

:whistle:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu konu başlığını ..7/24 koysaydım daha doğru olacaktı..

Kuzey ülkelerine mi döndük ne .....hiç gece olmuyor ki bu forumda...gece kuşu olsun..

Millet yatağı yorganı forumun kapısına sermiş beklemede..

çok güzel bir tespit hocam :alkis:

hele bir de yaz tatili girsin özellikle genç arkadaşlar hiç başından ayrılmayacak gibime geliyor

hasret kaldığım iç anadolunun tatlı şivesiyle: öyle deeel mi gençleer :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..