Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ekipman Konusunda Cahilim

Guest makurdoglu

Recommended Posts

Merhabalar mehmet bey .

Bende bahçelievledeyim ve partner arıyorum , pek zamanım olmuyor ama zamanım oldukça sizinle maç yapabiliriz .

www.olimpikspor.com burada bir masa var ve biz arada orada maçlar yapıyoruz.

Bana serkan@serkanozaydin.com yazarsan belki raket konusundada yardımcı olabilirim. Sitede Sadettin Salman arkadaşımız bana yardımcı oldu eminimki senin içinde yardım istersek yardımlarını esirgemeyecektir.

Saygılar sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar mehmet bey .

Bende bahçelievledeyim ve partner arıyorum , pek zamanım olmuyor ama zamanım oldukça sizinle maç yapabiliriz .

www.olimpikspor.com burada bir masa var ve biz arada orada maçlar yapıyoruz.

Bana serkan@serkanozaydin.com yazarsan belki raket konusundada yardımcı olabilirim. Sitede Sadettin Salman arkadaşımız bana yardımcı oldu eminimki senin içinde yardım istersek yardımlarını esirgemeyecektir.

Saygılar sevgiler

merhaba, ilginize teşekkürler sizinle oynamaktan keyif alırım. sadettin beyin telefon numarasını aldım zaten, ama şu sıralar iş yoğunluğu nedeniyle kendisini arayamadım ama en kısa zamanda arayacağım.

tekrar teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili arkadaşlar,

İlginiz ve güveniniz için teşekkür ederim. Makurdoglu'na gidebileceği yerler için bilgi verdim zaten. Eğer benimle bir araya gelebilirse belki oyun stiline göre şunu yada şunu kullanman daha iyi olur diyebilirim. Ama öncelikle kim ne kullanırsa kullansın düzenli antrenman yapmaz ise malzemenin bir önemi kalmıyor.

Makurdoğlu acaba dediğim derneklere uğrayabildiniz mi? Orada oynayan oyuncular var. Belki onlarda size yön çizebilir. Çünkü temel bir tahta ve iki lastik ilk kez pro malzemeyle oynayacak birinin işini hayli hayli görür. Ondan sonra iş antrenmana kalıyor zaten... En büyük avantajın İstanbul'da olman. Çünkü her türlü firmanın malzemesine rahatlıkla ulaşabiliyorsun...

Telefonla haberleşirsek birlikte birgün ayarlayabiliriz....

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili arkadaşlar,

İlginiz ve güveniniz için teşekkür ederim. Makurdoglu'na gidebileceği yerler için bilgi verdim zaten. Eğer benimle bir araya gelebilirse belki oyun stiline göre şunu yada şunu kullanman daha iyi olur diyebilirim. Ama öncelikle kim ne kullanırsa kullansın düzenli antrenman yapmaz ise malzemenin bir önemi kalmıyor.

Makurdoğlu acaba dediğim derneklere uğrayabildiniz mi? Orada oynayan oyuncular var. Belki onlarda size yön çizebilir. Çünkü temel bir tahta ve iki lastik ilk kez pro malzemeyle oynayacak birinin işini hayli hayli görür. Ondan sonra iş antrenmana kalıyor zaten... En büyük avantajın İstanbul'da olman. Çünkü her türlü firmanın malzemesine rahatlıkla ulaşabiliyorsun...

Telefonla haberleşirsek birlikte birgün ayarlayabiliriz....

Sevgiler

merhaba sadettin bey,

ilginize tekrardan teşekkür ederim. şu sıralar iş değişikliği ile bir hayli yoğunum, o nedenle sizi arayamadım. ama bu süre zarfında boş durmadım raketleri lastikleri vs inceledim. yarın sizi kesin arayacağım. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..