Jump to content
Masatenisi.org Forum

Gereksiz Konu Açmayalım

Ertan

Recommended Posts

Ekipman Tavsiyesi İsteyenler bölümüne girince üst kısımda aşağıdaki yazı var. Kusura bakmasınlar ama bunu da görsünler. Bir çok kişi bu mesajlardan sıkıldı. Bence artık yazıp sormasınlar. Zaten birisi sorarsa her gelen de ona bakıp soruyor. Sormaya devam edeceklerse neden bunları hazırlamaya uğraşıyoruz ki.

ÖNEMLİ

Bu forumda konu açmadan önce daha önce verilen tavsiyeleri okuyun. Size uygun olabilecek yüzlerce tavsiye var.

Ayrıca tavsiye edilen tahtalar için bu konuya bakabilirsiniz.

Üyelerimiz herkese aynı şeyleri yazmaktan sıkıldıkları için açtığınız konuya cevap alamayabilirsiniz.

Sayın Yöneticim, bu dikkat yazısını kırmızıyla da yazsanız beyazlada yazsanız nedense okunmak istenmiyor.

Neden okunmak istenmiyor ..İstekler farklı olduğu için......

Önek vererek açıklamaya çalışayım

Acil Yardım (konu başlığım)

....Soldan keserim sağdan çakarım...bana ne alırsam uyar.

Not. Daha öncesinden hazır raketle oynuyordum.

....Soldan iki kere keserim sağım çok kötü çarpar pardon çakar.

Not. Daha öncesinden akadaşımın (aşkısın) raketiyle oynuyordum.

....Soldan sağdan çakarım hiç afetmem..

Not. Özdere 2.siyim beni tanıyanlara sorabilirsiniz.

Bu istek şekilleri böylece sürer gider.

Ya be arkadaş acil yardım diyorsun, ara 911 hizmet ayağına gelsin..neden bizim iki ayağımızı bir papuca sokmaya çalışıyorsun.

Sanki O Rh negatif kan arıyor.

Oku forumu. al bir sevdiğin tahtayı yapıştır üzerine orta karar bir lastik gitsin...desen kıyamet kopar.

Dikkati çeken ayrı bir vakada 50 lira ile bu kombi 4x4 lük olacak....ona göre lütfen.

Bu yorumları okuyup birde böyle yazan çıkarsa ne yapacağız...

Arkadaşlar yorumlar iyi güzelde benim durumum biraz farklı ben SOLAK bir oyuncuyum derse o zaman ne yapacağımızı şimdiden düşünelim derim...

Çözüm var mı..Tabi var...

İki tanesini sallandıracaksın ekipman istek konusunun önünde, bakın bir daha forumu okumadan istekte bulunuyorlar mı..

Ekipman konusuna yardımcı olan arkadaşlar Allah kolaylık versin..Ben okurken vurgun yiyorum, yazan ne şartlada yazıyor düşünmek bile istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yalnız şuda var ki ilk bu foruma üye olan kişi forumdan pek haberi yok , yani belkide 100 tane aynı konudan açıldığını bile bilmiyordur. Hemen bi konuda ben açayım cevabını alayımın peşindeler. Onlarıda anlamak lazım bence. Bence isteyen açsın konusunu 100 tane aynı konu olsa kaybetceğiniz bişey yok isteyen cevap atar isteyen atmaz .

Sayın Pire,

aslında dediğinize katılıyorum. Kimse bu mesajları okumak veya cevaplamak zorunda değil. Ben aslında soru soran arkadaşı düşünerek bu değişikliğin yapılmasını istiyorum. Çünkü bu arkadaş gereksiz (gereksiz derken; cevabı açık , belirsiz , kesin olmayan) soru/cevap prosedürü yüzünden kombi yapmakta zaman kaybediyor, aklı karışıyor... Ayrıca 2 gün önce kendisi tavsiye isteyen tavsiye vermeye kalkışıyor. Bu işleyişin yardıma ihtiyacı olan için pek verimli olduğunu düşünmüyorum.

Keşke her sorunun kesin bir cevabı olsaydı; mesela Photoshop forumu gibi : resmin boyutunu nasıl değiştiririm? Cevap verenlerin çoğu doğru cevabı verecektir. Ama bizim masa tenisinde böyle değil maalesef. Yabancı forumlara da bakıyorum. Birisi şu A lastiği nasıl diye soruyor. 10 sayfa okuyorum, halen emin olamıyorum. Cevap verenlerin çoğu da lig oyuncusu, kimisi beğeniyor kimisi beğenmiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..