Jump to content
Masatenisi.org Forum

Favori Lastiğiniz Hangisidir Ve Neden

swan

Recommended Posts

Ben FH de 64 kullanıyorum fakat kontrolü beceremediğim için 1.7 lik aldım hem spinli hem kontrollü oldu. Fakat bitince Haifu 2.0 soft ile değüiştireceğim. BH de 05 1.7 kullanıyorum. Tenergy'nin iyiliği ufak hareketler ile spin üretebiliyorsunuz ve blok ta çok işe yarıyor. Bu arada 1.7 tenergy kullanmak salaklık diye düşünebilirsiniz fakat inanın 1.9 mm nin atması bile 1.7 mm ninkinden daha çok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

Bana lastiğin tanesi 300 deseler penholda dönüp anti takarım.

Bende ikinciel az vuruk bir Resoud alır ..lastiksiz oynarım.....Hoş lastikli oynadığımdan pek bir farklı olmayacak ya..

İnşallah şu tenercilerin ötv sini kdv sini ikimisli yaparlar ..hatta vede hatta doğal gaz, su, atık su, elektrik faturalarını tenerciye yükleyiversinler..

Bunlar ucuz eklemeler oldu...Benzin bahalı olduğu için tenerci faturasına yansıtmadım..Önümüzdeki ayda faturalara yansıtılacak duyumları aldım, stoklarımıza dikkat ..diyem...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

T05'in alternatifi bence s1 turbo. Ama fx'in henuz alternatifi yok

hocam valla senin ekipman konusundaki bilgi ve deneyimin benden çok daha fazladır bunu forumdaki paylaşımlarınızdan biliyorum hatta sağolun zamanında banada çok yardımcı oldunuz bu konuda nacizane fikrim olarak söylüyoorum 05fx de kullandım 4 ay kadar ama benim oyun sitilime 05 daha uygun özellikle forhand olarak hatta backhandimdeki aurus saund u sizin tavsiyenizle almıştım ve ondanda çok memnunum s1 turbo konusunda denemedim ama siz öyle diyorsanız öyledir en kısa zamanda onuda bir deneyelim :) alternatif olur inşallah
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam valla senin ekipman konusundaki bilgi ve deneyimin benden çok daha fazladır bunu forumdaki paylaşımlarınızdan biliyorum hatta sağolun zamanında banada çok yardımcı oldunuz bu konuda nacizane fikrim olarak söylüyoorum 05fx de kullandım 4 ay kadar ama benim oyun sitilime 05 daha uygun özellikle forhand olarak hatta backhandimdeki aurus saund u sizin tavsiyenizle almıştım ve ondanda çok memnunum s1 turbo konusunda denemedim ama siz öyle diyorsanız öyledir en kısa zamanda onuda bir deneyelim :) alternatif olur inşallah

Yakışır Abdullah kardeşime:)..Dene kardeşim dene..Ama biliyosun ki Atalarımız ne demiş;

'' Birgün gelecek herkes tırtıla geçecek''.. :thup:..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yakışır Abdullah kardeşime:)..Dene kardeşim dene..Ama biliyosun ki Atalarımız ne demiş;

'' Birgün gelecek herkes tırtıla geçecek''.. :thup:..Selamlar..

hocam imzanda olmayan son cift tarafı tırtıl kombinasyonun harbiden başa bela olmaya başladı benide masa tenisinden soğutmaya aday zaten yaş kırk a yaklaştı benide tırtılcı yapcan valla :whistle:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10 kat joola rossi ile terbiyelenmiş bryce rüya gibiydi... tahta schlager carbon idi... sevgili ahmet sözmen'den özenip almıştım :))

carbo 7.6 üzerine beş kat toluen sürülmüş bryce! efsaneydi be. ne yapsam içeri giriyordu. His, hız spin...

Terbiyeli köfte..beş katlı tiramisu yedi katlıda olabilir...imam bayıldı..kruvasan.....bunlardan birinin tarifimi bu yazdıklarınız..

Yine Bilemedik...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..