Jump to content
Masatenisi.org Forum

Favori Lastiğiniz Hangisidir Ve Neden

swan

Recommended Posts

FH mi BH mi hocam........!!!!!!!

İlk ben yazdığım için benim açılış ön kapak yazım...Yanlış anlaşılmasın ön sayfa gibi..

Nittaku Tracer Düz Hız 6.5 Spin 9 Kontrol 10

sünger

Orta

Forum ana sayfasından değerlerini aldım. Atmaz tutmaz spinli kontrolü çok yüksek bir lastik.

Benim gibi elinin hesabı olmayan dengesiz oyunculara iyi geliyor.

Lastik ne hikmetse kesiklerden etkilenmiyor. Anti gibi davranan, spinli bir lastik...Benden bu kadar yorum.....çok mu iyi bir yorum oldumu ne.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Lastik ne hikmetse kesiklerden etkilenmiyor. Anti gibi davranan, spinli bir lastik...Benden bu kadar yorum"

koşun bu lastikten alıyoruz hemen

bu arada benim favorim g3 fx oldu. minik bi hareketle spin alıyor, fazla etkili olmasa da zart diye adamın burnunun dibine spini yolluyor, biraz zorlarsan window effect de yapıyor, kontrolü muazzam (ama alışana kadar 1.5 yıl geçti - ilk aldığımda bana birkaç boy büyük gelmişti). lastiğin sırrını çözerseniz özellikle servislerde tek geçiyorum bu lastiği.. sadece tenergy 05 fx yarışabilir (fx'siz olanı yarışamaz ciddiyim)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Lastik ne hikmetse kesiklerden etkilenmiyor. Anti gibi davranan, spinli bir lastik...Benden bu kadar yorum"

koşun bu lastikten alıyoruz hemen

Bulaman...kimse almasın diye tedavülden kaldırttım.

Benden bu kadar yorumcu olur diyecektim.

Ama yorumumdan geri adım atmıyorum aynen dediğim gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sayın bellek hala üçkağıt derdindesiniz... adidas p5 lerime ağda sürüp çıkıcam karşınıza görürsünüz kesikler nasıl geliyor

Ağdalayıp elinemi yapıştıracaksın...O p5 leri verde ben violine takıp deniyeyim...

Kenarda durmaktan sonunda evde kalmış kız kurusuna dönecekler.. Ağdalasanda bırak kesmeyi tahtaya yapışacak halleri bile kalmayacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

her zaman dediğim gibi.. benim lastiklerim hepsini döver.. ikiside max, ikisi de sert, ikisi de bol spinli, ikisi de çok hızlı, ikisi de çok kontrolsüz, ikisi de uzun ömürlü, ikisi de dört mevsim (hö?!) ikisi de şöyle, ikisi de böyle..

İlk defa benim bile anlıyabileceğim güzel bir yorum ortaya çıkmış...teşekür ederim..

Arkadaşın biriyle bir rakette kaç lastik olur diye iddaya girmiştim o bir lastik olur ben iki diyordum...Ben kazandım iki lastik oluyormuş..

Ben bu konuya biraz daha yazmaya devam edersem, benim bu güzel yorumlarımdan bitkisel hayata girecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Backhand için LKT Rapid Soft diyorum. Her türlü seviyeye hitap eden, şut-blok için ideal bir lastik. Zaten çoğu kimse de backhandde şut-blok oynuyor.

Gerçi her ne kadar partnerlerim servislerin boş gelmediğini söylese de ben servisleri pek beğenmiyorum.

Yine de kafamdaki bazı lastikleri deneyene kadar favorim bu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Calibra Lt Plus fh. de benim beklentiminde üzerinde beğendiğim bir lastik.

aynı şekilde bh. için yıllar önce nimbus sound u çok beğenmiştim.

[bora bey den elden düşme vega pro alabilirsem onuda fh. için beğenirim herhalde :) ]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[bora bey den elden düşme vega pro alabilirsem onuda fh. için beğenirim herhalde :) ]

abi bendekiler elden değil de burj dubai'den düşmüş gibi..

üst taraftan lastiğin toplamda 1/3'lük kadar kısmını viscaria'dan sökerken yırttım. lastik türkiyede olmadığı için yurtdışında elde edene kadar tahta üzerinde bu parçalarla idare ettim fakat bu sefer de antrenman esnasında lastiğin ortasında 2-3 tane balon çıktı. çok top antrenmanı sırasında yoğun bir şekilde darbeli olarak masaya sürtünmesinden dolayı kenarlar zaten pert durumda. tuningleyip kesmekten dolayı da söndüğü vakit minicik kalıyor. bendeki lastikler değişimden önce bu hali alıyor. o yüzden ekstrem bir durum olmadıkça 2. el lastik sat(a)mıyorum :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

üst taraftan lastiğin toplamda 1/3'lük kadar kısmını viscaria'dan sökerken yırttım. lastik türkiyede olmadığı için yurtdışında elde edene kadar tahta üzerinde bu parçalarla idare ettim fakat bu sefer de antrenman esnasında lastiğin ortasında 2-3 tane balon çıktı. çok top antrenmanı sırasında yoğun bir şekilde darbeli olarak masaya sürtünmesinden dolayı kenarlar zaten pert durumda. tuningleyip kesmekten dolayı da söndüğü vakit minicik kalıyor. bendeki lastikler değişimden önce bu hali alıyor. o yüzden ekstrem bir durum olmadıkça 2. el lastik sat(a)mıyorum :)

Lastiği öyle bir anlatmışsınız ki ne hale geldiğini görmek için almak isteyen birisi çıkabilir :shock:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boracım öyle bir anlattın ki durumunu, kartala gelebilirsen imzamdaki raketimi sana vereyim idareten, diyesim geldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok lastik denemedim ama denediklerim arasında Nimbus çok ideal bir forehand lastiği gibi geldi bana. Orta sertlikte olmasına rağmen denediğim yumuşak lastiklerden de daha spinli gelmişti. Bu yüzden spinler de servisler de çok daha etkili bir hal alıyordu. Mambo'mu emekli edince Nimbus'a geçmeye niyetliyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Benim favorim carbo sound larım.hoş artık türkiye de bulunmuyorlar o yüzden yurt dışından kovalamak zorunda kalıyorum. favorim olmasındaki en büyük etken tabi ki sesi.yumuşak süngerli lastik seviyor olmam da bu lastiğe ısınmamdaki etkenlerden birisi.bir de stigalar sanki lastik olarak dayanıklı gibi.bir diğer favorim eski DHS H3 ler. Solüsyonlu zamanlarda en iyi solüsyonlama sonucuna ulaştığım lastikti kendisi.Benim raketi eline alan önce lastiğe bakıp cık diyordu. Ben bir iki vur bakalım deyince bu akşam bununla oynayabilirmiyim teklifiyle karşılaştığım çok oldu :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..