Jump to content
Masatenisi.org Forum

Beylikdüzü Ve Civarında Masa Tenisi

koraygr

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar,

Foruma yeni katıldım. Çoğunuz gibi benim de masa tenisine özel bir ilgim var. Daha da ilerletmek, geliştirmek istiyorum.

Beylikdüzü civarında oynayanlarınız var mıdır acaba ?

Foruma kısaca incelediğimde en yakın Bahçelievler spor kompleksini görebildim sadece.

Şimdiden bilgi için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beylikdüzü Spor Kompleksi inşaatına başlanıldı ve 2014 yılında bitirilecekmış,sıkın dişinizi :)

Uzun bir zaman oldu böyle gülmemiştim..

Bende dişlerimi sıkmaktan iki dişimi diş eti çekilmesinden kaybetmiştim.(Doktorun söylediği). Bende 2 senede diş kalmaz heralde

Teşekkür ederim, bu yorumunuz için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selim bey sizi çok neşeli , esprili ve kelimeleri özenle seçen biri olarak biliriz.İnsanlara moral vermeye devam edin lütfen...

Teşekkür ederim beni bu şekilde lanse ettiğiniz için..

Bu forumu bu nedenle çok seviyorum, çok değerli ve saygılı şahıslar var.

Hep birlikte hem birşeyler öğreneceğiz.... hemde hep birlikte gülüp eğleneceğiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar acıbadem hastanesinin yanındaki kule çarşısının arkasında bir spor salonu var. 1 odasında ayrı olarak masa tenisi var. Ben bir kaç kez oynadık açıkçası hiç te fena değildi. Tabiki çok profesyonel değil.

Orda veya başka bir yerde oynamak isteyen arkadaşlar için numaram 0530 372 80 47

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 2 weeks later...

Değerli masa tenis severler,

sizin de bildiğiniz gibi masa tenisi oynanacak profesyonel yer bulunduğumuz bölge itibariyle çok az. Onun için Beylikdüzü,Büyükçekmece,Mimarsinan, Mimaroba ve Sinanoba yakınlarında ikamet eden masa tenisi severler olarak temmuz 2012 itibariyle Mimarsinan Koleji kompleksinde yeni masa tenisi spor salonu kurmuş bulunmaktayız. 1 adet joola masa 2 adet donic ve 3 adet voit platinium zero masamız bulunmaktadır ayrıca 1 adet masa tenisi robotu bulunmaktadır. Hafta arası 17.00-22.00 Hafta sonu 10.30 - 22.00 açık olacaktır. Daha fazla bilgi için beni arayabilirsiniz UĞUR AYHAN KALKANLI 0531 379 0007

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 years later...
  • 2 weeks later...

Merhabalar,

Ben de Sirinevler'de oturuyorum. Muhsin Yazicioglu'nda ya da Sefakoy'de haftaici aksamlari, haftasonu da o zamanki planima bagli olarak haftada 1-2 kez oynamak isterim. Teknik bilgim olmamakla beraber uzun zamandir da oynamadim. Yani baslangic ve orta seviye arkadaslarla oynamak isterim. Ilgilenenler PM atabilirler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

34 minutes ago, KatarKartali said:

Merhabalar,

Ben de Sirinevler'de oturuyorum. Muhsin Yazicioglu'nda ya da Sefakoy'de haftaici aksamlari, haftasonu da o zamanki planima bagli olarak haftada 1-2 kez oynamak isterim. Teknik bilgim olmamakla beraber uzun zamandir da oynamadim. Yani baslangic ve orta seviye arkadaslarla oynamak isterim. Ilgilenenler PM atabilirler.

++ tabii bunlarin disinda yakinlarda baska yerler varsa oralarda da oynayabiliriz. Zaten Muhsin Y. sanirim sadece Carsamba, Cuma ve Cumartesi acikmis galiba. :huh:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 11 months later...
  • 2 weeks later...
Tarih: 17.03.2018 Saat: 14:58, Timucin yazdı:

arkadaşlar merhaba herkese. Forumu yeni gördüm. Beylikdüzü taraflarında oynamaya niyeti olan arkadaşlar varsa katılmak isterim. 

Merhaba.Ben Esenyurt'ta oturuyorum.İstanbul'da yeniyim. Masa tenisinde de yeni sayılırım.Kendimi gelistirmek  istiyorum.Benftasonları boşum. Size de uygunsa oynamak isterim.Tabi yanlış anlamazsanız yaş faktörü de önemli benim için.Ben 28 yaşındayım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...

Beylikdüzü Spor Kompleksi Masa Tenisi salonu antrenman saatlerini güncelledi ve düzene girdi. Yetişkinler içinde antrenman ve partner sorunu ortadan kalktı. 8 masalı salon kullanıma açıldı. Yetişkinler antrenmanlantrenmanlara başladılar bile. Yalandan yer aramaya gerek yok. Net bilgiyi tesisten almakta fayda var. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..