Jump to content
Masatenisi.org Forum

Servis Tekniği

Guest oturanboga

Recommended Posts

arkadaşlar bnm en büyük sorunum servis atmak su herkesin attığı servisi bi türlü beceremiyorum birçok video izledim atabilen arkadaşları aşırı bir dikkatle izledim ama faydası olmadı o tekniği nasıl öğrenebilirim bu arada amatör olarak oynuyorum ve gelişme aşamasındayım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oturanboğa, şu herkesin attığı servisi derken belirli bir servis çeşidini mi kastediyorsun yoksa genel olarak servislerden mi bahsediyorsun, tam anlayamadım ama forumda servis yazıp arama yaptırırsan konu ile ilgili bir sürü yazı olduğunu göreceksin. Doğrudan senin sıkıntına yönelik olmasa da ben bir tanesinin linkini veriyorum. Güzel yazılar var çünkü.

Etkili Servis

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bnm en büyük sorunum servis atmak su herkesin attığı servisi bi türlü beceremiyorum birçok video izledim atabilen arkadaşları aşırı bir dikkatle izledim ama faydası olmadı o tekniği nasıl öğrenebilirim bu arada amatör olarak oynuyorum ve gelişme aşamasındayım

hrkesin atığı servisi atmak zorunda değilsin....servis oyunda önemli ama başlarken normal servisle başla masa dışına çokmamasına dikkat et yerden fasolu olursa daha iiolour...sonra diğer tekniğe geçersin ilerki seviyede....ama ila o servisi kulanacam diyorsan bol bol çalış herşey çalışarak başarılır...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

servis öğrenmenin ilk şartı olan seyretmeyi gerçekleştirdiğine göre bundan sonra yapacağın şey düzenli olarak her idmanda servis çalışmak olacaktır...ben haftanın 5 günü idmanlarda en az 50 topla servis çalışıyorum...ve her idmanda attığım servis sayısı 150-200'ü buluyor...öğrenmenin başka türlü bir yolu yok...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..