Jump to content
Masatenisi.org Forum

Olimpiyat Altın Madalyası 2012

Kerem Erböke

Recommended Posts

Yabancı sitelerde de aynı konuyla ilgili Ma Long taraftarı cok bununla birlikte LGL, Ma Long için kendine güven sorunu var diyor o yüzden hala tedirgin olduguna ait mesajlar vermekte. Hatta Çin milli takımıyla yapılan bir söyleşide ZJK'nin rakibini çok kücük kendini büyük Ma Long'un ise kendini çok küçük rakibini çok büyük gördüğünü yazıyordu.

Aslında oy verme formatını yapamadım olsaydı sayardık kaç kişi kime oy vermiş diye...

Bu arada ben ZJK tutuyorum ama Ma Long kazanır gibi de duruyor...

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kimin kazanacağı çok basit ve net aslında tabiki Çinli birisi :salak: .Tabiki adamım ma long.

ITTF aldığı kararla bizim tahmin işimizi kolaylaştırdı ve şansımızı %50 ye çekti :salak:

Yabancı sitelerde de aynı konuyla ilgili Ma Long taraftarı cok bununla birlikte LGL, Ma Long için kendine güven sorunu var diyor o yüzden hala tedirgin olduguna ait mesajlar vermekte. Hatta Çin milli takımıyla yapılan bir söyleşide ZJK'nin rakibini çok kücük kendini büyük Ma Long'un ise kendini çok küçük rakibini çok büyük gördüğünü yazıyordu.

Aslında oy verme formatını yapamadım olsaydı sayardık kaç kişi kime oy vermiş diye...

Bu arada ben ZJK tutuyorum ama Ma Long kazanır gibi de duruyor...

Selamlar

belki de bu yüden ZJK'yi hiç sevemedim fazla artist yok maç kaybedince Ma Long'un elini sıkmıyor falan. Ma Long daha bir mütevazi duruyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ryu'ya bir madalya daha yakışır lakin "Ryu kazanır" demem ütopik olur :/

Ma Long'un şansı bence bütün sporcuların toplamından daha fazla!

Ama Olimpiyat Ateşi'nin yandığı bir ortamda her ne kadar "makina" olarak betimlesek de mevzubahsimiz bir insansa kolay olmayacaktır pek tabii..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ITTF yerinde olsam ben Çinli oyuncuların her setini 6-0 eksi başlatırım. Hoş bunları kesmez ya en azından belki karşısındaki oyuncular bir süreliğine kazanma rüyası görürler.

F1 arabalarında bile bu kadar yüksek devir yok, bunların devirlerine çıkacak araba sadece motorunu patlatır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..