Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kuruluşlararası Türkiye Şampiyonası

Recommended Posts

Kuruluşlararası Türkiye Şampiyonası 6-10 Haziran 2012 tarihleri arasında Trabzon'da yapılacaktır..

Forumdan katılacak arkadaşlar kimler?

Bursa dan Çemtaş, Bosch, Tabipler Odası kesin geliyor..Biz Gazi Anadolu Lisesi olarak 4.lük için DSİ ile çekişiyoruz..Şu an 4. yüz fakat dananın kuyruğu bu Perşembe son hafta maçları sonucu kopacak..Hayırlısı diyelim..Katılacak tüm takımlara başarılar dilerim..

Bu arada 6 Haziran Çarşamba...Maçlar 4 gün mü sürüyor? Ben hafta sonu (cts.,Pazar )2 gün diye biliyordum..Malum biz öğretmenler için hafta içi izin açısından zor olacak..Herkese Selamlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

bekliyorum Erdinç abi (o:

bekliyorum Erdinç abi (o:

harunum ya bu kuruluşlar türkiye şampiyınasında Denizli'nin ligi yok dolayısıyla katılmıyo hiç bir kurum bende oynamak istiyorm Türkiye şampiyonasında varmı bildiğin adam arayan bi kurum şampiyonada oynatmak için ? Yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar bana?
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

evet ozan Bilgen hanım ersun hocamın takımında oynuyor Bursadan bizde il sağlık müdürlüğü olarak gelecektik fakat turnuva tarihleri uymadı ben yurt dışında olacağım takımdan bir arkadaşımızda yıllık izinde çok üzüldük inşallah seneye katılan tüm takımlara başarılar diliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bursa'dankatılan tüm takımlara başarılar diliyorum.Doğrusu bendegitmek isterdim ama nasib değilmiş.Atıcılar dernekolduğu için katılamıyoruz.Ama seneye Bursa il sağlık müdürlüğü olarak katılmak için elimizden geleni yapacağız..Şimdiden tüm takımlara başiarılar diliyorum.

Aydın abi beni de alın il sağlığa gece gündüz çalışırım size layık olmak için :fildir:

Şaka bir yana Bursamızın takımlarına başarılar dileriz şimdi ve daima :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fuat kaptan benim yaa bana söyleyeceksin :))))))) şaka bir yana fuatcım ikinci bir takım 1.lige çıkarma ihtimalimiz var olursa misafir oyuncu olarak değerlendiririz kardeşim

aydın abiyi görünce ona sordum abi hemen yoksa asıl çalmam gereken kapının sizinki olduğunu biliyorum :sorry:

yalnız abi hedefi büyük tutmak istiyorum süper lig de oynama şansım varsa bana daha fazla şey katar diye düşünüyorum ..?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aydın abiyi görünce ona sordum abi hemen yoksa asıl çalmam gereken kapının sizinki olduğunu biliyorum :sorry:

yalnız abi hedefi büyük tutmak istiyorum süper lig de oynama şansım varsa bana daha fazla şey katar diye düşünüyorum ..?

fuat cin olmadan şeytan olma derdi hocamız..şaka bir yana süperlig falan hedefler büyük bakıyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..