Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forumda En Çok Kızdığınız Başlıklar

swan

38 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

benim sevmediğim bir başlık türü yok mesela, en azından okurum, bana göre değilse takip etmeyi bırakırım. Bir ara masa tenisi ile alakası olmayan adamlar ne raket alayım diye eğlencesine başlık açıyorlardı onlara dalga geçmek için sataşıyordum. Sevmediğim tek şey yüksek perdeden konuşulması. tutamıyorum açıyorum o zaman ağzımı. öyle adam ol akıllı ol filan geçerse hele yazının içinde alaaddin'in lambası gibi cinleniyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şık yok ki dostum, geçen ankette de aynısını anlatmaya çalıştım, gırgır yaparak konuya başlayayım insanlar içinden geldiği gibi yazsın işte. kimin ne düşündüğünü bilemem, düşünce yönünü belirlemek istemem.

attention, dikkat, внимание, توجہ, diqqət, اهتمام, સાવધાની....

şıklar önemsizdir üzerinde durmayın, içinizden geldiği gibi yazın lütfen

insanlar "ben şu şu şundan rahatsız oluyorum" der ise şık seçmece modelinden daha iyi bir anket olur. burada konuşa konuşa öğreniriz kimin neye kızdığını daha dikkatli oluruz. Benim anketim de böyle yarım yamalak işte, biraz gırgır biraz uyuz eden cinsten.

mazur görün lütfen.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başlığa bakarak sinir olmak bir erken bir tavır olur. Backhandden kesip forhandden çakan başlıklar hep olacak. Çünkü birçok kişi böyle yaparak giriyor bu dünyaya. Belli bir seviyeye geldikten sonra onlara kızmak haksızlık olur. Onların en büyük hatası forumda arama yapmadan başlık açmış olmak olabilir ama bu üyelerin çoğu yeni zaten, ya akıllarına gelmez yada başlık açmak daha kolaylarına gelir.

Devletin ve tabiatın diye başlayan konu başlıkları sanki küfürle devam edecekmiş gibi bir izlenim bıraktı bende, o şık için birşey diyemeyeceğim:)

İdeolojik konulara burada pek rastlanmaz, ilgide görmez zaten. Geriye bir lollipop kaldı, onuda isteyen yer isteyen uzaktan bakar..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biz Türklerin masa tenisine karşı üslubu böyle..Bakarsak halkın %90 ı smasha (smash mış masatenisi.org tan öğrendim.) çakma diyor.Bakarsak halkın geneli böyle...

Açıkçası ben ne idüğü belirsiz smash yerine çakma'yı tercih ederim zaten.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uzun bi aradan sonra ilk defa yazıyorum. Haydi bismillah.

En sevmediğim konu, mantıksız ve bilinçsizce açılan ''Ekipman Tavsiyesi'' konularıydı. Bu tür konuların açılmasına kızmakta ne kadar haklıyım bilemiyorum. Çünkü bu işe ilk başladığım dönemler buna benzer konuları bende açmıştım. Fakat kızdığım , sinirlendiğim asıl nokta malzemeleri güzelce izah ettiğin halde anlamayıp, aynı tür konuların aynı şahıslar tarafından tekrar tekrar açılmasıydı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..