Jump to content
Masatenisi.org Forum

Epilepsi Ve Masa Tenisi

karpatlar

Recommended Posts

Şu dövüş, savaş sporları zaten hiç olmasa da olur bence.

Onların yerine atletizm, jimnastik teşvik edilmeli.

1-2 madalya alacağız diye (alıyoruz da ne işe yarıyorsa) heryer bunlara ayrılmış. Aklıma birden Haldun Alagaş salonu geldi de; salona giren savaşa hazırlık var zanneder. En az 3-4 bölüm uzak doğu dövüş sporlarına ayrılmış, hepsinin hocaları , dersleri tam kadro işliyor... Masa tenisine bırakın hocayı 5 yılda bir file bile almadılar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu dövüş, savaş sporları zaten hiç olmasa da olur bence.

Onların yerine atletizm, jimnastik teşvik edilmeli.

1-2 madalya alacağız diye (alıyoruz da ne işe yarıyorsa) heryer bunlara ayrılmış. Aklıma birden Haldun Alagaş salonu geldi de; salona giren savaşa hazırlık var zanneder. En az 3-4 bölüm uzak doğu dövüş sporlarına ayrılmış, hepsinin hocaları , dersleri tam kadro işliyor... Masa tenisine bırakın hocayı 5 yılda bir file bile almadılar...

Sayın Hocam...ağzınızdan bal damlıyor...benim yazdığım tarzda bir yazı çıkarmışsınız...(Agresif bir yazı olarak algılanmasın, yazılanların çok doğru olduğu anlamında demek istedim)

Çok BEĞENDİM demeden bu yazınızı geçmek istemedim..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..