Ertan

Forumdaki Mesajların Seviyesi

Recommended Posts

Son bir kaç gün içinde bazı üyelerimizden forumdaki yazılarla ilgili şikayetler gelmeye başladı. Dozunda olduğu sürece esprili mesajlar foruma renk katıyor ama dozunu aşınca da laubalilik seviyesinde olabiliyor.

 

Lütfen yazılan mesajların seviyesine dikkat edelim. Bu forum bugüne kadar belli bir seviye ve kaliteyi tutturdu, hep birlikte o şekilde kalmasını sağlayalım.

  • Like 13

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Forum yönetiminin ve forumdaki tecrübeli üyelerin uyarılarına rağmen seviyesiz yazılara devam eden, işi guruplaşmalara ve kan davasına dönüştürenlerin hepsi forumdan dışlanmışlardır. Yapılan işler başkasının şifresini çalıp onun adıyla mesaj yazmaya kadar gitmiş ve CİDDİ SUÇ işlenmiştir.

 

"Bu Forumun işi bitmiştir" diyenlerin veya bundan sonra forumda huzursuzluk çıkaracak yazı yazmayı düşünenlerin Bu FORUMDA İŞİ YOKTUR.

 

Bu forum siz yokken de vardı. Gerekirse sıfırdan başlarız ve zaman içinde yine gelişiriz.

 

Bugüne kadar biz "hep iyilikle yönetelim, yasakçı olmayalım" diye düşündük ama, demek ki öyle olmuyormuş. Bundan sonra da bu tür üyelere tolerans gösterilmeyecektir. Eğer bu şekilde davranmayı düşünenler varsa lütfen kendilerine başka bir forum bulsunlar.

 

Bunları yaşamak zorunda kalan üyelerimizden özür diliyorum.

  • Like 9

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

    Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok

  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Kayıtsız, 7 Misafir (Tam liste)