Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara'da Masa Tenisi Oynamak Isteyenler...

Burak86

Recommended Posts

Ankara'da malum bir salon ve partner bulma krizimiz var. Bu nedenle bir kampanya başlattım ve kendi sitemde Ankara'daki masa tenisi severleri buluşturmaya hatta yeterli çoğunluk ve organizasyon olursa turnuva yapmayı düşünüyorum. İlgilenenlere duyurulur.

http://www.masatenisihaber.com/post/2012/02/07/masa-tenisi-Ankara-partner.aspx

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Arkadaşlar artık Ankara'da ikamet ediyorum, antreman yapacak kişi ya da kişiler arıyorum. Çankaya A.öveçlere gelme sorunu olmayanlar için mekan ayarlayabilirim, ittf onaylı maç masasında antreman imkanım var. Yanlış anlaşılma olmasın ama orta ve üst düzey oyuncularla oynamak isterim, mazur görün ;):

0531 925 12 51

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ömer böyle partner arama devri kapandı artık :( Ankara'da Tufan abi gibi bir kanalın varken başka bir arayış içine girmen hata olmuş :P: Zaten Tufan abiye ulaşmak demek onun kanalıyla iyi oyunculara ulaşmak demek. Sana bir telefon kadar uzakta Tufan abi. Hem mağlum, oyuncu ayıran mesajlar forumda pek itibar görmüyor, seni tanıyan kişiler olarak kötü bir niyetin olmadığını, kendi seviyendeki oyuncularla oynamak istemenin nedenini de gayet iyi biliyoruz. Ama seni tanımayan, en azından forum üzerinden bilen insanlar bu mesajından sonra seni farklı anlayıp, yanlış tanıyabilirler. Zaten bu sporu belli bir düzeyde yapan birisi olarak elini sallasan ellisi diyorum ve bol masa tenisli günler diliyorum. :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ömer böyle partner arama devri kapandı artık :( Ankara'da Tufan abi gibi bir kanalın varken başka bir arayış içine girmen hata olmuş :P: Zaten Tufan abiye ulaşmak demek onun kanalıyla iyi oyunculara ulaşmak demek. Sana bir telefon kadar uzakta Tufan abi. Hem mağlum, oyuncu ayıran mesajlar forumda pek itibar görmüyor, seni tanıyan kişiler olarak kötü bir niyetin olmadığını, kendi seviyendeki oyuncularla oynamak istemenin nedenini de gayet iyi biliyoruz. Ama seni tanımayan, en azından forum üzerinden bilen insanlar bu mesajından sonra seni farklı anlayıp, yanlış tanıyabilirler. Zaten bu sporu belli bir düzeyde yapan birisi olarak elini sallasan ellisi diyorum ve bol masa tenisli günler diliyorum.

Çağancım her türlü kanalı değerlendirmek lazım :( Tufan hocam şu anda milli takım kampında, japonya dönüşü geleceğini söyledi. İlk işim onu aramak oldu zaten B) Burak da lig maçlarından sonra inşallah. Burada yazdım ki forumda beni tanıyanlarda bilsin artık Ankarada olduğumu, yolu çankayaya düşen olursa da güzel bir masada maç yaparız :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eryaman da ikamet ediyorum.Bu arada hoşgeldin Ankaraya. Eğer çankaya tarafına bır gun ayarlayabılırsek gelmeye çalışırım hem tanışmış oluruz hemde bıraz antreman yapma fırsatımız olur.İşden fırsat bulabılırsem tabi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eryaman da ikamet ediyorum.Bu arada hoşgeldin Ankaraya. Eğer çankaya tarafına bır gun ayarlayabılırsek gelmeye çalışırım hem tanışmış oluruz hemde bıraz antreman yapma fırsatımız olur.İşden fırsat bulabılırsem tabi.

Hoş bulduk Talha Bey, düzenli olarak oynadığınız biryer varsa bende gelebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eryaman aile yaşam merkezi var ama sana uzak düşer baya.hafta sonları da çok kalabalık oluyor.Antreman için erken gelmek lazım.Birde demirtepe de plaza var diyorlar ben daha önce gitmedim ama bir gidip de oranın durumuna da bakabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..