Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Masa Tenisi Oyun Salonları

Recommended Posts

Çok oldu orası kapanalı :(

Yeni yerlerde kolay bulunmuyor Ankarada

iyi günler Tufan abi, ben istanbul zeytinburnundan Yasin, iş nedeniyle 40 gün Ankara'da olacağım acaba sizin bildiğiniz, lig oyuncularının oynadığı antrenman yapabileceğim bir dernek klüp var mıdır ? veya sizin oynadığınız bir salon var mıdır ? aynı mesajı Burak'a da attım sizlerle tanışmaktan memnun olurum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iyi günler Tufan abi, ben istanbul zeytinburnundan Yasin, iş nedeniyle 40 gün Ankara'da olacağım acaba sizin bildiğiniz, lig oyuncularının oynadığı antrenman yapabileceğim bir dernek klüp var mıdır ? veya sizin oynadığınız bir salon var mıdır ? aynı mesajı Burak'a da attım sizlerle tanışmaktan memnun olurum...

Selam Yasin. Geldiğinde beni ara. Yer olarak çok müsait bir salonumuz yok ama istersen hem tanışırız hemde oynarız...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence eryaman aile yaşama gelin, tufan hoca da buraya geliyor. Sonra da pek maç yapamadan gidiyor. 30 kişi sırada aç kurt gibi bekliyor sırada. Ankara abi burası nerelerde oynamadık ki. Parkta bahçede arasırada salonda. Federasyonun merkezinin olduğu yer burası. Belki ilgililer okurda halimize acırlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..