Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sahte Tenergy Lastik

Kerem Erböke

Recommended Posts

http://www.tabletenn...images/ten1.jpg

sünger rengi turuncu olan sahteymiş gerçekmiş, dış ambalajında her şeyi bire bir kopyalamışlar. sünger rengine bakın alırken

tenergy 05 logosu sahte olanlarda daha yüksekte duruyormuş

sriver'a benziyormuş

sünger rengi turuncu olmayan sahteler de üretilmiş dikkatli olun.

tenergy 05fx 'in de sahtesi üretilmiş

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tenergy lastiği paketinden çıkarıp bir köşesinden tutup havada şöyle biraz silkelediğinizde, dalgalandırdığınız da mı diyim, tenergy lastiklere özgü bir his geliyor elinize. Tarifi güç. Jöle gibi blum blum ediyor gibi gibi.

Ama benim şu an kullandıklarım kesin sahte olmalı. Dokunuyorum uçuyor. Blokluyorum uçuyor. Vuruyorum dışarda. Kesiyorum tavanda...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sahte Tenergy dediğin böyle olur..

10280347_4ea9a72866472.jpg

Doğru diyorsun...Gerçi kendine has bir marka gibi dursada...

Tamamdır, benim aradığım tinerci bu işte....Bizim gibi aslan parçaları kaçırır mı fırsatı, hemen malın üstüne atlar ucuz diye...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam yabancı forum yazılarından kabaca bir çeviri yaptım bende tam olarak hangisine sahte hangisine gerçek diyorlar anlamadım çünkü tenergy kullanmadım hiç. resimdekilerden sağdaki gerçek soldaki sahte tenergy diyor, arkadaşlar resmi de koymuş buraya demek ki turuncu süngerli olan gerçek. teşekkür ederim kontrol edip düzeltme fırsatı buldum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Tenergy yi bir türlü beğenmedim beğenemedim. Blok yaparken kontrol edemiyorum. Spin çekiyorum köfte gidiyor, fiyatı da cabası. Ama seveni çok biliyorum.

bende yenı tenergy 05 aldım bloklarda kontrol sorunu yasıyorum kendıme guvenımı yıtırdım bıkac gunde :( tenergy nın ovuldugu kadar ıyı oldgnu sanmıyorm belkıde alısamadgm ıcın boyle dusunuyorum ama savunmaya kalırsan işler hiç güzel gitmiyor turunju sungerlı bnmkıde inş sahte degıldır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..