Jump to content
Masatenisi.org Forum

9. Forum Buluşması

turushanovgu

Recommended Posts

Bence anket yapmanın şu saatten sonra bir faydası olmaz. Aday olan bir şehir çıktı, o da Kocaeli. Son dakika sürprizi olmazsa görünen o ki Kocaeli'deyiz bu yaz. Anket yaparsak her kafadan bir ses çıkacak yine. İş, içinden çıkılmaz bir hal alacak. Tufan abi antrenmandan dönse de gerekli tehditleri ve forum buluşması ile ilgili açıklamayı yapsa artık :whistle: . O bir şey demedikçe bu belirsizlik devam edecek. Şaka maka 6 ay kaldı, uzun bir süre gibi gözüküyor ama zaman çabuk geçiyor. O yüzden eli çabuk tutmakta fayda var. Herkes planını, programını, bütçesini ona göre ayarlayacak çünkü.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan abi antrenmandan dönse

Antreman mı..????

Tufan Abin Küba da tatilde...

Havana prosunun hangisinin tadı daha iyi diye, birer ikişer tadlarına bakmakla meşgul..Artık döner mi bilmem..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Antreman mı..????

Tufan Abin Küba da tatilde...

Havana prosunun hangisinin tadı daha iyi diye, birer ikişer tadlarına bakmakla meşgul..Artık döner mi bilmem..

ktm

Kocaeli öngörülmüştü..Kocaelideki üyeler organizasyonu ben yaparım forum toplantısını OK. dediklerine göre ve ağırlıklı olarakta bu şehire forum üyeleri yönlenince...

Kocaeli toplantı açısındanda iyi bir nokta...Olur gibi geliyor.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forum buluşması için organizasyonu üstlenmek gerçekten cesaret ve zaman isteyen bir olay bence. Tabiki bende bir an önce buluşmanın yerinin belirlenmesini istiyorum ancak istediğim şehirler aday olmadığı için yapacak birşey gelmiyor elimden. Bu gidişle bu yaz Kocaeli'de toplanıcaz :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Diğer taraftada yazdım. Çağancım 2 şehir var ve Kocaeli çok ağır basıyor ama biraz daha bekleyelim. Sonra beraber karar veririz yorumlara bakarak. Tehdit falan yapmayacağım çünkü elimde Burak gibi bir potansiyel var. O olmasa naparım, bu yüzden rahat olsun herkes gerekeni ona yapıyorum zaten :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet artık şehri belirlemeye başlayalım. Ben iki arkadaşımla bidaha görüşeyim ve sizle buradan düşüncelerimi paylaşayım. Anket açıp oylayalım.

Tufan hocam bence bu durum karışıklığa yol açabilir. Talip olup asgari şartları sağlanmış yerler arasında siz seçim yapın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..