Jump to content
Masatenisi.org Forum

11-12 Şubat Bayrampaşa Spor Kompleksinde Masa Tenisi Turnuvası

Recommended Posts

11-12 Şubat tarihlerinde Bayrampaşa Spor Kompleksinde turnuva yapılacaktır. Dereceye giren sporculara ödül verilmektedir.

Katılmak isteyenler ad-soyad yazarak bu başlığa cevap verebilir.

Katılım ücreti : 5 TL

Metro: Sağmalcılar Durağı

İsmetpaşa Mahallesi Tuna Caddesi

Tuna Lisesi Önü

Bayrampaşa/İstanbul

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Spor A.Ş düzenliyor. Kupa madalya ve çeşitli hediyeler verilceği soylendi bana. Turnuvanın düzenlenme amacı sizin geliş amacınıza bağlı :) Bu bayrampaşada yapılan ilk turnuva olduğu için alt salonda yapılacak. Fakat katılım yüksek olursa diğer turnuvalar büyük salonda yapıcaklar. O yüzden katılımın yüksek olmasını bekliyoruz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yüksek katılım sağlamak o kadar basit bir olay ki.. Zaten herkes turnuvaya aç. Bir yerlerde turnuva olsa da gitsek diyorlar. Derneklere aylık - yıllık ücret ödeyecek durumu olmayan (günübirlik turnuva bahanesiyle masa tenisi oynamak isteyen) veya kendince yaptığı antrenmanların karşılığını görmek isteyen bir sürü veteran var. Spor A.Ş.'de masa tenisi işleriyle kim ilgileniyorsa derneklerle bağlantı kurup dernek üyelerine haber verilmesi sağlanabilir. Derneklere yazı, afiş vs. asılabilir. Hatta şehir dışından da katılım sağlanabilir. (Ankara Veteranlar Derneği'nin turnuva haberi neredeyse 2 aydır dernek panosunda asılıydı.) Yeter ki istensin, herşey olur. Spor A.Ş. dediğimiz dünyanın sayılı şehirlerinden birinin en büyük spor oluşumu :) Foruma günde ortalama 15 kişi falan mesaj atıyor. 30-40 kişi sadece okuyup çıkıyor desek, 2 derneğin günlük (!) oyuncu ortalamasının altında kalır. Sırf vmtd'de aktif 150 üye var. 2 hafta önce perşembe günü dernekte (vmtd) 40-50 kişi vardı. Farklı stratejiler geliştirmek lazım.. Masa tenisinin gelişimi adına elbette ki biz de üzerimize düşeni yaparız fakat koskoca Spor A.Ş.'nin de bir takım görevlerinin olduğunun farkında olması lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben katılacak tayfayı az çok tahmin edebiliyorum. Ups tayfası, Bayrampaşa'ya takılan veteranlar, İBB sporcuları, orada antrenör olması münasebetiyle Halil Hacı, Zinde Spor tayfası ve forumdan tanıdık bir kaç sima. Ne artar ne de azalır bu saydıklarım. Para ödülü varsa daha çok süper lig oyuncusunu orada görebiliriz. Ödüllerin maddi değeri düştükçe oyuncu seviyesi de düşecektir ki en güzeli bu olur, daha adil, daha keyifli bir turnuva ortamı sağlanır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yüksek katılım sağlamak o kadar basit bir olay ki..

Zaten herkes turnuvaya aç. Bir yerlerde turnuva olsa da gitsek diyorlar. Derneklere aylık - yıllık ücret ödeyemeyen, oynamak için zaman bulamayan veya yaptığı antrenmanların karşılığını test etmek isteyen bir sürü veteran var. Spor A.Ş.'de masa tenisi işleriyle kim ilgileniyorsa derneklerle bağlantı kurup dernek üyelerine haber verilmesi sağlanabilir. Derneklere yazı, afiş vs. asılabilir. Hatta şehir dışından da katılım sağlanabilir. Yeter ki istensin, herşey olur. Spor A.Ş. dediğimiz dünyanın sayılı şehirlerden birinin en büyük spor oluşumu :)

Doğru söylersin Bora ..Bu sporun elinden belediyeler keşke tutsa...Biraz birşeyler olacak sanki..

Göründüğü kadarıylada Belediyeler bu sporu gözlerinin önüne almışlar gibi duruyor...Bu sporun tek çıkışı yolu şu an için belediyeler gibi görünüyor..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben katılacak tayfayı az çok tahmin edebiliyorum. Ups tayfası, Bayrampaşa'ya takılan veteranlar, İBB sporcuları, orada antrenör olması münasebetiyle Halil Hacı, Zinde Spor tayfası ve forumdan tanıdık bir kaç sima. Ne artar ne de azalır bu saydıklarım. Para ödülü varsa daha çok süper lig oyuncusunu orada görebiliriz. Ödüllerin maddi değeri düştükçe oyuncu seviyesi de düşecektir ki en güzeli bu olur, daha adil, daha keyifli bir turnuva ortamı sağlanır.

para verceklerini zannetmiyorum. Her sene cumhuriyet kupası yapılırdı. İlk 4 e para verilirdi. Kaç senedir para vermiyorlar. En son 2008'de para verdiler ondan sonra kriz geldi demekki :down: Bu arada turnuvayı organize eden Halil HACI bunuda belirteyim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En son 2008'de para verdiler ondan sonra kriz geldi demekki :down:

o vakitlerde dünyanın 143. sırasında bulunan, bazı pro tourlarda üst turlara kalabilen, belediyenin bomba transferi, tayvan milli takım oyuncusu huang sheng sheng bana grup maçlarında karşılaşmadan önce "300 lira vereyim, maçı sat" dedi, ben de kabul ettim. (1. olana 500 veriyorlardı valla 1 gün için süper para dimi beyler) benden çekindiği için işini garantiye almak istedi, bana da mantıklı geldi zira ekipman borcum vardı. bize sponsorlarımız öyle senede 100 çift lastik, 20 tahta vermiyorlar tabi.. (adamın sponsoru joola idi bu arada) o yüzden ben de işimi sağlama alarak huangdi beyin teklifini kabul ettim. nasıl olduysa sızmış, etrafa yayılmış. bu olaydan sonra para ödülü falan yalan oldu tabi. aslında skandalın boyutu çok genişti de sıkılmayasınız diye özet geçtim. neyse.. para için gelen varsa ilk otobüsle geri dönsün. turnuva günü boşuna stres yapmasın. madalyası bit pazarında ne kadar ederse artık..

not : bu itirafımdan sonra bana dava açmaya niyetlenen pütürcü, antici veteranlar, bryce'ını güneşe bırakıp antileştiren, yasaklı uzun pütürürün üstüne saç spreyi sıkan din kardeşlerim başta olmak üzere servisime laf eden insan türünün tek örneği ankaralı hakemler, bursaspor'lu oyuncu, yönetici arkadaşlar ve bana kıl olup eli raket tutan (hay tutmaz olaydı) ne kadar adam varsa karşılarında bıçkın backhand, sylvester stallone bakışlı, kelebek gibi süzülen, arı gibi spin çeken arıköyspor'lu ozan (nam-ı diğer tsubasa'yı) bulurlar !!!

artık birinci olan amatörlere (para olmadığı için pro'lar gelmiyo çünkü) üretimi durmuş, zamanında hiç talep görmemiş fakat özünde muhteşem ötesi bir lastik olan sriver g2, adını hatırlayamadığım ama kesin süper olduğunu düşündüğüm bir tahta ve akla hayale gelmeyecek kalitede temizlik malzemeleri, yapıştırıcı gibi şeyler veriyorlar (hatta süngeri bile var!!!) şimdi söyleyin beyler, bunlar parayla ölçülecek şeyler mi. adamlar saatlerce ne lastik verelim diye düşünmüş.. biz de kalkmış timo boll zlc altında tenergy 05 fx arıyoruz. (öküz altında buzağı aramak deyimiyle alaka kurabilecek kadar iq'ya sahip olanlar vardır umarım) yok efendim para ödülü mevzuata aykırıymış ne saçma şeymiş, lastik şöyleymiş böyleymiş. bu krizde tenergy mi bekliyorsunuz beyler! neyse ince mevzulara teğet geçmişken burada keseyim..

Bu arada turnuvayı organize eden Halil HACI bunuda belirteyim

liu guoliang 1 yaşındaki kızına masa tenisi öğrete dursun, bizim hocalarımız turnuva organizatörü milli sporcular yetiştiriyor. şimdi söyleyin masa tenisinde lider kim !!!

______________________________________________________________________________________________

saat 02:43.. 06:43'e kurdum saati. sabah metrobüs izdihamı sırasında kendime gelirim inşallah..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

liu guoliang 1 yaşındaki kızına masa tenisi öğrete dursun, bizim hocalarımız turnuva organizatörü milli sporcular yetiştiriyor. şimdi söyleyin masa tenisinde lider kim !!!

1 yaşındaki kız mı...? Bilemedim değil mi..?

Bora artık bizleride düşün zor soru sorma ..aramızda genci var yaşlısı var..Özellikle yaşlı kesim bu sorularda cevabı bulacağım diye kafayı zorluyor..

Niyetin bizi patlatmak mı..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bursa Veteran üyesi olarak doğrusu katılmak isterdim ama yolun uzak olması bizleri engelliyor. Katılım üçretinin düşük olması,katılımcıları arttırır.Ben herkesin katılması taraftarıyım.Tecrübe tecrübedir.Bursa'da bile bizler Ratingi bile 12 şerli sporculardan oluşan 10 gruba kadar çıkardık.Düşünün artık Türkiye'de her geeçen gün masa tenisi ilerliyor,beyler bayanlar duyduk duymadık demeyin.Bunda emeği geçen herkesi kutluyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..