Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üye Haritası

Ertan

Recommended Posts

Üye haritasında ben eskiden her üye gibi kırmızı levha içinde siyah noktaydım.. Bazen mavi levha üzerinde beyaz bir ev oluyorum...

Forumun her yıl düzenlediği ev çekiliş piyangosundaki ev banamı çıktı ki ....Benim haberim bile yok..

Minik beyaz bir evim oldu...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi yüreğimi dağladın akşam akşam.. bu nasıl şiirdir böyle.. devamı bekliyoruz..

Ne ülen derin sularda vurgunmu yedin...Yoksa akşam akşam kahveyimi çok koyu içtin... Benim minik mavi evime aygın baygın yazmışsın...

Not..Masatenisi forum turnuvasına katılacak arkadaşların ÜYE HARİTASINA giriş yapmadıkları taktirde müsabakalara alınmıyacaklarını duydum...Bu duyumum doğrumudur..Bu tehtit vari yazıyı ben daha önce nerede okumuştum diyede kara kara düşünüyorum..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne ülen derin sularda vurgunmu yedin...Yoksa akşam akşam kahveyimi çok koyu içtin... Benim minik mavi evime aygın baygın yazmışsın...

Not..Masatenisi forum turnuvasına katılacak arkadaşların ÜYE HARİTASINA giriş yapmadıkları taktirde müsabakalara alınmıyacaklarını duydum...Bu duyumum doğrumudur..Bu tehtit vari yazıyı ben daha önce nerede okumuştum diyede kara kara düşünüyorum..

ktm

Bence hala haritaya giriş yapmayanların adreslerine birer resmi tebligat gönderelim ihbarname cinsinden ve 15 iş günü içerisinde giriş yapmayanların haklarında idari işlem başlatılacağını belirtelim. Harita dolup taşmazsa ben de ömrü hayatımı içinde geçirdiğim milleti tanımadığımı itiraf edeceğim.:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence hala haritaya giriş yapmayanların adreslerine birer resmi tebligat gönderelim ihbarname cinsinden ve 15 iş günü içerisinde giriş yapmayanların haklarında idari işlem başlatılacağını belirtelim. Harita dolup taşmazsa ben de ömrü hayatımı içinde geçirdiğim milleti tanımadığımı itiraf edeceğim.:)

Doğru söylersiniz Hocam...

Peşinden birde icraya verileceksiniz diye önlerine birde zarf atarsak bak o zaman üye haritası önü nasıl ana baba günü oluyor..

Bu kadar üye küçücük bir haritayı bile dolduramadık...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forum buluşması İzmit'te olacak gibi.

Haritaya bakınca İzmit'te bir üye bile görünmüyor.

Bu yazınızın içindeki ince detayı bizlere açıklarmısınız HAKAN Bey.....

Bizim bilmediğimiz bir şey mi bliyorsunuz...?????????

Neden böyle bir yorum yapma gereğini duyduğunuzu biz üyelere açıklamanızı istiyorum...,

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu yazınızın içindeki ince detayı bizlere açıklarmısınız HAKAN Bey.....

Bizim bilmediğimiz bir şey mi bliyorsunuz...?????????

Neden böyle bir yorum yapma gereğini duyduğunuzu biz üyelere açıklamanızı istiyorum...,

ktm

Hakan Bey

Bu yazımı okuğunuzu var sayıyorum..

Sizin en beğendiğim tarafınız yazıyorsunuz ama sizin yazdığınız yazı hakkında sorulan bir soruya tenezzül edip cevap bile vermiyorsunuz...

Cevabını veremiyeceğiniz yazıları neden yazıyorsunuz...

Uzatın kulağınızıda size neyi nasıl yapacağınızı fısıldıyayım.........Altından kalkamıyacağınız yada cevabını veremiyeceğiniz yazıları yazmayın (nasılsa bugün yazar yarın silerim derseniz o da ayrı bir vaka)..

.

Eğer bu tarz yazılarınıza devam ederseniz sizin samimi bir üye olmadığınızın yanında, yıllardır FORUMUN üzerinden yarattığınız TT-Rey.inizi sorguluyacağıma emin olabilirsiniz...Sevgili arkadaşım...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haritaya arada sırada bakıyorumda ...dolup taşmış...ikinci bir harita desteğine ihtiyacı var...

Ankarada altı üye haritada görünüyor ..bu şehir TR nin 2. büyük şehrimiydi..yoksa ben mi yanlış biliyorum...

Bizim yaptığımız sporda böyle birşey işte..ilgimiz had safhada.....arada bir debelenip duruyoruz ..Çinler milli takımı ele geçirdi diye..

Bekliyelim bakalım hep beraber....... armut ağzımıza ne zaman düşecek.....bizlerin daldan koparıp yemeğe pek niyetimiz yok..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Bir üye arkadaşla konuştum neden haritada sizi göremiyorum diye...Abi benim makina haritayı açmaya kalkınca kitleniyor dedi...Güvendiğim biri olduğu için söylediğine inandım...

Anlaşılan çoğumuzun makinası üye haritasına girince kitleniyor demek ki.....Şu İstanbula baktığımda üzülmemek elde değil ..bu kadarcıkmıyız diye..

Benim gibi elektronik özürlü biri bile üye haritasına ne yapıp edip kayıt olabiliyorsa....haritada görünmeyen (kayıt olmamış) üyelerin durumu benden bile vahim demek ki..? Yazık benden bile kötü olanların halin düşünmek bile istemiyorum..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Haritada sadece 81 üye bulunduğu yeri işaretlemiş. Forumu kullanan üye sayımız bu kadar az mı?

Türkiye haritasında,,, il dağılımı gibi sanki.

Her ile bir üye,

Harita fazlasını kaldırmıyor mu ..!!!!

Varmıyız.? Yokmuyuz.? belli değiliz.

Şeffaf mı olduk ne..görünmüyoruz da..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..