Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üye Haritası

Ertan

Recommended Posts

Sevgili Çağan

Ülen bir ABD girişi yaptın..Bütün dünyayı önümüze serdin..ne güzel ülke sınırları içinde miskin miskin dolaşıp duruyordum.. .bir anda ufkumuzu açtın..

Eskiden sadece Türkiye haritası önüme geliyordu..şimdi tüm Dünya..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arada sırada Üye Haritasına bakıyorum yöneticimizin yeri görünüyorda MOD. arkadaşları bir türlü bulamadım...Kendilerini bilerekmi saklıyorlar..yoksa benim haritamda mı bir problem var..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arjantin, Avustralya, Antarktika, Sibirya ve Alaska'da haftaiçi akşam yediden sonra ve haftasonları antrenman yapacak yer, birlikte çalışabileceğim partner ve oynayabileceğim kulüp arıyorum. Orta seviyede bir oyuncuyum. Bana msnden ulaşabilirsiniz :

ewliyacheleb1@uyelerfirarda.net

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim haritada yeşilden göz gözü görmüyor. Acaba yağmur ormanlarını mı açtım diye şüphelendim bir an. İnsanın çok ''friend'' i olunca böyle oluyormuş demek ki. Şimdi anlaşıldı Vehbi'nin kerrakesi.

Benimde haritam kan ağlıyor..Etrafım kıpkırmızı...

Her üyeyle kavga et, sonra haritada arkadaş ara...bulursun belki..

Kelaynak kuşuna döndüm...soyum tükenmese bari..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

maps benim evdeki laptop ile açılmıyor. host klasörümü de yeni değiştirdim, bir süre giriyordu şimdi gene girmiyor.

bu nasıl iş ya!

hosts dosyası default değerlerdeyken çalışması lazım çünkü ben dahil birçoğumuzda sorun yok. dosyayı iyice temizledikten sonra modemi resetle. belki de browser kaynaklı scriptsel bir sorun vardır. diğer browserlarda da aynı durum varmı bakıver.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hosts dosyası default değerlerdeyken çalışması lazım çünkü ben dahil birçoğumuzda sorun yok. dosyayı iyice temizledikten sonra modemi resetle. belki de browser kaynaklı scriptsel bir sorun vardır. diğer browserlarda da aynı durum varmı bakıver.

Kusuruma bakmayın ama;

-Browser nedir?

-Scriptsel sorun nedir?

-Default nedir?

Cevap verirseniz çok çok memnun olurum.Cahillikten sürünüp gideceğiz.Bilgisayar hakkında bildiğim şey kullanmak.Aman bir şey yaparım diye korkuyorum... :-)

Saygılarımla..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...

browser, bu siteyi görüntülerken kullandığın program, tarayıcı. (internet explorer, firefox, chrome vs.)

scriptten kastım browser'ın google maps'i görüntülemek için görevli olan program parçacığında bir sorun olabilir demek istedim. teknik bilgisi olmayanlar genelde program güncelleme ya da yeniden yükleme yoluyla hatayı düzeltebilirler. default, varsayılan değer/ayar demek. dosyanın ilk günkü (üstünde oynanmamış) hali.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Estağfurullah. Bu forumda üstadlar bellidir. Tufan Yalçın, Mehmet Yılık, Ertan Patır abiler (unuttuğum varsa alınmasın lütfen) başta olmak üzere konularında uzman birçok abimiz, arkadaşımız, kardeşimiz var. bizim yolumuz uzun..

Sağolsun Bora iltifat etmiş, Bilgisayardan biraz anlarım ama masatenisinde üstat falan değilim, yanlış anlaşılma olmasın :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

browser, bu siteyi görüntülerken kullandığın program, tarayıcı. (internet explorer, firefox, chrome vs.)

scriptten kastım browser'ın google maps'i görüntülemek için görevli olan program parçacığında bir sorun olabilir demek istedim. teknik bilgisi olmayanlar genelde program güncelleme ya da yeniden yükleme yoluyla hatayı düzeltebilirler. default, varsayılan değer/ayar demek. dosyanın ilk günkü (üstünde oynanmamış) hali.

Bravo Bora...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Estağfurullah. Bu forumda üstadlar bellidir. Tufan Yalçın, Mehmet Yılık, Ertan Patır abiler (unuttuğum varsa alınmasın lütfen) başta olmak üzere konularında uzman birçok abimiz, arkadaşımız, kardeşimiz var. bizim yolumuz uzun..

Sende benim gözümde üstadsın ....diğer üye arkadaşlardan sadece yaş olarak küçüksün...Senin tek artın vede en önemli artın genç olmak....

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haritanın bir çok yerinde boşluklar var. Nerede bizim üyeler ?

Sayın Yöneticimiz.

Konuyu askıya almışsınız iyi olmuş...Birde devamlı aktif (okunmamış konu olarak ) duran belirti verse daha dikkat çeker sanırım..

Forumun bana göre en iyi köşelerinden biri....kim nerede nerelerde oynayabiliriz....Güzel ve o kadarda yararlı bir alan..Kullanıldıkça değeri dahada anlaşılacak..

Bu harita zamanla daha çok bilgi içeren bir alana dönüşe bilir.

.Olabilirse......... Masatenisiyle ilgili kurumlar bile girilebilir..(örnek diyelim ....Ferdi lisans nereden çıkaracağım başvuru merkezi gibi)...

Uyarılı olarak lig maçlarının yerleri ve tarihleri girilebilir..

Bize hız kazandıracak tüm aktiviteler yüklenebilir...

ktm

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora'cığım teveccüh göstermişsin teşekkürler fakat üstad olabilmek için daha çokkk yolum var. :sleeping:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konuya hemen açıklık getireyim anlamayan arkadaşlar için..

(Bu arada hep hata yapıyormuşuz 'üstad' değil 'üstat' mış)

''Üstat'' :1. Bir bilim veya sanat alanında üstün bir yeri olan kimse. 2. Öğretmen.3. Usta.4. Sanatçı.

Biz burada usta olarak kullanıyoruz (en azından ben :D)

-Bu arada (konuyu dağıtmak gibi olmasın ama) TDK'nın sitesinin görünümü değişmiş.-

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forum buluşması İzmit'te olacak gibi.

Haritaya bakınca İzmit'te bir üye bile görünmüyor.

Harita hakkında üyeler daha tam bilgilenemedi demek ki....Millet işinden gücünden fırsat bulunca mutlaka giriş yapacaktır...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..